Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako mu jemne naznacit aby schudol ?

Príspevok v téme: Ako mu jemne naznacit aby schudol ?
evíka

Ahojte,mohli by ste mi troska poradit?moj priatel bol kedysi uplne tintitko,zavodne lyzoval cize mal prisnu dietu...no potom mal uraz a musel s tym seknut,2 tyzden musel lezat a vtedy si dopraile vsetky jedla co mu boli zakazovane po cele tie roky a zacal sa stravovat velmi nezdravo...za tie 2 tyzdne nabral 20 kg :( ...potom este co to pribral...teraz sa sice trosku kroti ale bezne je v noci sladke,zajde do mcdonaldu a ani nesportuje uz nic nerobi a mna to dost trapi...teda nie ze by som ho kvoli tomu nemilovala a isla opustit,to teda nie...len mi je luto ze 20-rocny cloviecik je to a uz vyzera takto...co bude ked bude mat 50 a tuk sa zacne lepit ako zuvacka...a vobec to neni zdrave,takisto to moze sposobit neplodnost...chcela by som mu nejak naznacit ze s tym nieco treba robit ale nie preto ze to mne vadi a ze mi zalezi na vyzore...to vobec nie, ale preto ze jemu to skodi,mam ho velmi rada a naozaj mi na nom zalezi.chcela by som mu pomoct no neviem ako aby som sa ho nedotkla :(

evíka

presne! mladi by sa mali hybat,proste zivot uzivat...ked budu stari budu len ochkat jak vsetko boli ale teraz pre to nic nerobia...filmy,chipsy,mcdonald,pocitac...no jo ...budem musiet niecy vymysliet :)

fraisee

jaaaaj, no tak mu to treba povedat, ze to uz neni to, co bejvavalo. tiez bol frajer kedysi pekne vysportovany a neskor na cvicenie nemal cas a zlenivel tak som mu pekne krasne povedala, ze je stale pekny ale uz bol aj krajsi a dotiahla som ho do fitka. niekdajsiu kondicku uz asi nikdy mat nebude ale ciastocny uspech som dosiahla. vadi mi ak su mladi ludia lenivi, to je trend dnesnej doby, napchavat sa a sediet na riti.

evíka

boze ...lenze ked on tak moc zlenivel :)...uz som sa mu aj take ponukla lenze ked nebyvame v tom istom meste je to tazko...je odomna 250 km :(((

fraisee

navrhujem spolocne sportove aktivity, chodte si spolu zaplavat, zabehnite do fitka, kroculujte alebo si zatancujte.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako mu jemne naznacit aby schudol ? - Fórum - ZDRAVIE.sk