Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zásnuby

Príspevok v téme: Zásnuby
ninka000

ahojte kočky..ako prebiehali vaše zásnuby ???chystame sa na ne s priatelom ale este nevieme ci to oslavime len my dvaja,alebo s rodinou...a prstienky máte vsetky so zlata ???nestačia strieborné??kedze biele zlato je financne narocnejsie...a vaši snúbenci ake maju prstienky na taký štýl ako obručka,lebo myslím že dámsky by mal byť s kamienkom...dakujem vopred za odpovede

Mária M.

AndrejKor. : Na tej stránke sú ale fakt celkom pekné kúsky...mať teraz partnera, ktorého si chcem vziať hneď by som si vybrala! Také zásnubné prstene ako na www.zasnuby.com som už dávno nevidela. Vďaka za tip a snáď raz bude jeden aj môj!!

Aria

Nuz mna moj teraz uz snubenec poziadal o ruku v prvy vecer na dovolenke. Bola som v takom soku ze som este par minut nebola schopna nic povedat. Moj prstienok nie je tay bezny zasnubny, pretoze ma viac kamienkov ale kedze vedel ze sa mi velmi paci kombinacia leskleho a matneho zlata, tak vvybral tento. A pre mna je najkrajsi na svete. A po dovolenke sme to oznamili rodicom a on ma este od mamky vypytal s kyticou kvetov. Ale ziadne spolocne zasnuby sme nerobili. A ja som mu potom este na dovolenke kupila taky len strieborny prstienok, ako obrucka, ale s nejakymi vyrytymi znakmi a stale ho nosi, tak ho berieme ako zasnubny. Ale myslim ze nie je nutne aby muz nieco dostal. Teda ved uz vlastne dostal teba nie? :o)

ninka000

fliperka-jeeeeeeej ty si to mala naozaj krásne ako s rozprávky :-) ...máte pravdu, oslavíme ich len my dvaja..

fliperka

ahojte my sme mali zasnuby pred tromi mesiacmi a boli uzasne...nic som netusila...priatel ma uniesol do 4hviezdickoveho hotela no a pri veceri sa to stalo,,bolo to strasne krasne vidiet ho v takej pozicii.no a potom ta luxusna a romanticka noc..nechybala slahacka....prstienok mam zlaty a pri ocku ho zdobi biele zlato.ja som mu kupila kozmetiku..a potom sme sa pochvalili rodine..myslim ze to ma byt len a len tej dvojici den.

ninka000

ahoj chlebiček dakujem pekne ako si to mi to pekne rozpisala..este nevieme ci s rodicmi to oslavime alebo len my dvaja v restauracii a im to potom oznamime..a svadbu este nechystame robiť...na buduci rok si chceme kupiť byt zariadiť atd a až potom svadbu...cize o tie 2roky priblizne..mne by stačil aj strieborny prstien s ockom..kedze teraz niesme natom tak dobre financne a aspon zasnuby by sme uz chceli kedze sme uz spolu 6 rok..este raz diky

chlebicek

Ahoj ninka000 moje zasnuby prebiehali takto.Ja som si vybrala snubny prsten aj ked to uz nebolo prekvapko ale mala som predstavu a teraz uz manzel s tym suhlasil ze si vyberiem sama.Vybrala som si zlay s velky hranatym bielym ockom.Lebo mam zlato rada a dost do toho manzel aj vrazil. Ale nezalezi na tom ci mas zlte zlato, biele alebo striebro. takze z toho si tazku hlavu nerob.Ale. snubny prsten by mala dostat od partnera iba zena. a obrucky si uz kupujete splu a po vacsine rovnake nap s vyryrym menom svojho partnera a datumom svadby vo vnutronej strany. a vymienate si ich vlaste pri svad.obrade. On nosi obrucku a ty snubny prsten a obrucku.Tak by to malo byt. my sme zasnuby mali tak ze sme lupili prsten oznamili sme rodicom kedy budeme robit zasnuby.Jeho rodicia aj s nim spolu s prstenom a kvetmy pre mna a moju mamu doniesli k nam. dal mi prsten a bolo. Nepytal sa ma na kolenach a podobne lebo sme vsetci dobre vedeli preco sme sa stretli. Posedeli sme pokecali a bolo. Ostala som teraz uz s manzelom u nas spat a jeho rodicia isli domov. ale nemusis robit zasnuby s rodicmi, to nie je zasada. mozte sa sami pri vecery alebo kde kolvek zasnubit a oznamit to rodicom.Potom vsak by sa mali vasi stretnut s jeho rodicmi aby sa poznali a nap. planovala sa svadba alebo teda termin a tak. My sme si to odbili spolu rodicia sa poznali aj sme sa zasnubili a bolo. Tak prajem vela stastia su to krasne chvile a hlavne svadba.

ninka000

baby a vaši snúbenci tiež nosili prstienky alebo ste dostali iba vy..ja som zato aby mal aj on ako zasnubny tak aj svadobný...ale väčšina ako som pocula tak partneri kupia iba svojim polovickam a oni nemaju..iba uz potom obručky..ako to je u vas ????mate iba vy alebo aj partner ?

kitti

My sme zasli kupit si prstene(kombinovane zlato je podla mna najkrajsie),vecer sme si dali sampanske a bolo....
Rodicom sme potom povedali a bolo po probleme.
Kazdy ma iny vkus,inu predstavu.Zavisi ci ste romunticky zalozeny par,alebo co mate radi. Niekto ma rad vsetko prehnane,som bola na zasnubach,ktore boli ako svadba,takze to zavisi len na vas,vam ako sa paci :))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zásnuby - Fórum - ZDRAVIE.sk