Liek CAVINTON

Príspevok v téme: Liek CAVINTON
lida

Dobrý deň ,pred mesiacom pri rannom vstávaní som mala extrémnu závrať ,absolútne nič som nevidela , hučalo mi zvláštne v hlave , bola som úplne zmätená a potom som omdlela. Po mesiaci vyšetrení - CT mozgu bez ložísk , negat. , USG vyšet. ciev mozgu so záverom ateroskler. zmeny na cievach , krčná chrbtica s blok C7 mi neurológ stanovil diagnózu prechodný ischemický atak mozgu a predpísal liek Cavinton a neurol na upokojenie. Cavinton beriem štvrtý deň a mám veľmi zlý pocit ,točí sa mi hrozne hlava , niekedy až tak ako keby som bola opitá. Veľmi sa bojím , že znovu omdliem alebo dostanem mozgovú mrtvicu. Má niekto skúsenosti s týmto liekom ?

lida

Neurol mi robí dobre , cítim sa po ňom určite lepšie , ja si len myslím , či ten liek nie je trochu silný a či to prekrvenie mozgu mi nenarušuje rovnováhu. Pijem tak akurát cca 2l denne , ja som z toho všetkého aj dosť nešťastná , som zavretá doma , mám strach chodiť von. Dúfam , že to bude niekedy lepšie.

ethel

cavinton je liek na cievy a lepšie prekrvenie,nemyslím si,že závrate máš z neho.Skôr by som povedala,že máš nízky tlak,možno aj málo piješ a aj ten neurol ti môže vyvolávať pocit točenia hlavy.