maska na vlasy

Príspevok v téme: maska na vlasy
naty2

Chcem sa spytat, ci mate niekto nejaky fakt dobry tip na masku /resp.balzam/ na vlasy, ktory NAOZAJ ucinkuje...vyskusala som uz kadeco, ale ziadny nehydratuje tak, aby tie vlasy vyzerali zdravo aj po vysuseni...Vlasy mam fakt znicene, bez lesku, lamave, k comu prispel neodborny chemicky zasah u jednej ''super'' kadernicky a odvtedy si vlasy davam ''dokopy'' uz asi rok. Za vsetky tipy vopred dakujem.

naty2

Dakujem pekne za tipy...ja som si robila /okrem vsetkych moznych masiek/ aj zabaly z olivoveho oleja a dokonca ani to mi nepomohlo...akoby vobec neboli schopne prijimat ziadnu vyzivu...ale vyskusam teda tie Vase odporucania...dakujem a majte sa krasne

lilun

Ahoj, jednoznacne ti odporucam loreal masku Absolut repair na velmi znicene vlasy. Dostanes ju len v kadernictvach, kde pracuju s touto kozmetikou. Maska stoji okolo 600sk, ale mozes vyskusat aj malu vzorku za 80sk. Ak ces viac info, zadaj nazov na googli alebo kukni tuto stranku ak ti ju otvori
ucesy-online.sk

figna

nazdarek naty2. Ja si davam asi 2x do tyzdna masku apotom su strasne leskle a prijemne na dotyk vlasy. Recept: 2 poliev.lyz.olivov.oleja,do toho si dam 1 lyzicku z masky na vlasy(LOREAL sa mi osvedcila).Zmes dam do hrnceka a zohrejem vo varnom kupeli. Kydnem si to na hlavu( nie ze sa obaris!)na to si dam sacok(Tesco:)) a zabalim si hlavu do uteraku. Snazim sa s takou hlavou zostat co najdlhsie. Potom si umyjem samponikom a balzamom.Nakoniec beoplachova kura:) Nehovorim , ze mam hrovu, ale uz nie su ako slama:)

shandy137

ahoj naty2, ja mám veľmi jemné vlasy a dosť často zápasím s problémom lávavých a suchých vláskov. Mne osobne pomáha, aspon na udržanie zdravého vzhľadu olejčeková kúra od Avonu. Myslím, že ten flákon má 30 ml a stojí 169,-Sk, Používam ho už vyše 2 rokov a bez neho si už svoju každodenú starostlivosť o vlasy asi ani neviem predstaviť. Vyskúšaj, držím palce
M.