Ekzem ma znici

Príspevok v téme: Ekzem ma znici
krusty

Mam 28 rokov dostal som pred 3 mesiacmi ekzem(na rukach do predlaktia), ktory mi zmizol pred mesiacom.Po pouziti xy masti(Elecom,Belosalic,Kerasal,Diprosone,a este vseljake robene v lekarni).Momentalne mam chripku a mam ho spat,ale uz nie len na rukach ale aj na stehnach(obidvoch pri rozkroku).Svrbi to ako slak a asi ma s toho aj trafi.
Som potravinovy alergik cize uzivam:Xyzal,Nalcrom
Pred mesiacom mi zomrel otec a uzivam tiez Lexaurin,prothiaden a citalec.
Bol som uz aj u Fytoterapeuta ten my dal
kvapky Regalen a ja som si z netu objednal mast Protektin ale nic nezabera.
Ja uz neviem ci mam po vylieceni z chripky ist naspat ku koznej,lebo uz jej ani moc neverim.Ja viem ze je velmi tazke urcit diagnozu ale zobrala mi vyter z hrdla a ust + krv.Pricom okrem zlych pecenovych testov a neakeho zlateho streptokoka v nose nic nenasla.
Ak mate niekto podobne problemi alebo ste uz dalej ako Ja prosim poradte.
Dakujem

ester851

Problémom možu byť aj agresívne pracie prostriedky, čistiace prostriedky. Ja používam eko prací prášok, žiadnu aviváž,pokožku mi veĺmi dráždil aj škrob a rozne odstraňovače škvŕn

Nataly5

Výživové doplnky pomohli aj mne. Objednala som silaktobacily a omega mastné kyseliny z www.protopan.sk. Majú aj veľmi dobrú telovú kozmetiku a komplexná liečba zaberá vždy najlepšie

simona123

Mám podobné skúsenosti. Liečila som sa roznymi masťami, tie pomožu len na chvíľu a potom som mala ekzém spolu. Ja som užívala laktobacily, zmenila som životosprávu, používala som morskú soľ do kúpela a pomohlo mi to

Sona345

Keď je niečo v neporiadku vo vnútri, prejavuje sa to na pokožke ekzémami. V tomto prípade to bude pečeň a keď sa to zhoršuje počas nejakej choroby, je to jasné. Posporte imunitný systém, nech sa može lepšie brániť

matway

No, toto je už dosť stará téma, no iní by asi chceli o tejto chorobe čo to vedieť. V prvom rade by som si asi nečúral na ekzém ,,dondrej"! V druhom a podstatnom prípade kožných doktorov je bohužiaľ pokus-omyl s mastičkami! Ekzem je alergicka reakcia na toxické výlučky parazitov. Hlavne škrkaviek. Trichineli zas prispievajú k tvorbe akné. Takže tu asi mastičky moc nepomôžu, skôr zdravý rozum!

sama

Krusty ten ekzém ti môžu spôsobovať práve tie zlé pečeňové testy. Tiež viem o niečom ako prírodná doplnková liečba na prečistenie organizmu, a tiež aj na lokálne ošetrenie.

krusty

ja som tu novy a mam s toho takzvanu madarsku dedinu:
murgasrastislav@zoznam.sk
tu je moj e-mail a ak by sa dalo poslat bud neaky cenik tych veci ktore by boli vhodne pre mna,alebo neake radi
dakujem