som v koncoch!!!poradte...!!

Príspevok v téme: som v koncoch!!!poradte...!!
ice-t5

Ďakujem za radu.Manželka mi neustále klame,dopisuje si cez internet,pred niekoľkými mesiac.mala aj lásku cez net,odchádza stále od rodiny,prednejšia je jej partia,vyhráža sa mi stále rozvodom,dal som jej všetko čo som mal ale pre ňu to je málo.Vraj sme len manželia na papiery nič viac,chce si žiť svoj život,no ja si to neviem predstaviť,nič ju netrápi a doslova ma využíva.Neviem ako dalej a čo mám robiť.

norika67

podaj ziadost o rozvod a mozno ti pridelia aj dieta, ked sa onho nestara. netrap sa a skonci to, nenechas robit zo seba predsa hlupaka!!!!!!!!!!!!!

tima

chlape nic v zlom ale ZOBUD SA, nech ti neznici cely zivot... presne dones jej pappapiere, ved to nema ani najmensi zmysel. uprimne, podla mna ta podvadza a nie kratko. ukaz ze sa nenechas manipulovat, ze si chlap. ved si s tebou robi co chce! to je moj osobny nazor...

trikss

tak preco si si ju bral? Je zbytocne cakat, ze sa niekto casom zmeni...je to sice od teba pekne,z esi ju podrzal,ale vidis.. Viem, toto je teraz uz uplne jedno..Ale vsetko co sa nam v zivote stane, stane sa pre nieco. Prines jej rozvodove papiere na podpis a uz sa nad tym netrap.

i

už som jej to povedal nech si robí čo chce!!!som veľmi zvedaví čo bude,nastupuje do novej práce TAKŽE!!!...neviem ako to bude,ale využíva všetkých dookola.snaží sa ma ponížiť pred všetkými,aby som bol u každého debil a ona tá naj...,ľudia toto som v živote nezažil,preboha ved to nie je normál...,už ked som si ju bral mala zlú povesť a stál som za ňou,ale teraz sa mi otvárajú oči

tami

ice> dnes ked pride domov,tak jej rozvod navrhni ty,chladne..a napis nam,ako zareagovala..Ta bude hovorist za vsetko..

ice-t5

Ženy súhlasim s vami , dnes ma zase oklamala syn mal horúčky dosť vysoké,a ona si odíde na 4 hod. a neviem kam?...ked som sa jej spýtal kde bola tak zase sa mi vyhrážala rozvodom,vraj je to jej vec!!!a povedala my že mi už nebude nič rozprávať,pritom mi klame už dosť dlho!!!

trikss

lenka290
To by nikam neviedlo. To, aby ona ziarlila. Nemalo by to zmysel. V tom ostatnom s tebou suhlasim. A co sa tyka syna.. Urcite by som sa nesnazila so zenou "sutazit".. To dieta by malo v hlave zmatok a nebolo by to pre neho vobec dobre. So synom mozes mat krasny vztah aj po rozvode. Urcite je tazke takto zit, ale myslim, ze bude lahsie, cim skor sa to skonci. No a ta antikoncepcia.. je pravda, ze niektora posobi dobre na plet. Ale neviem ci by som to zene zhltla. Antikoncepcia je v prvom rade na zabranenie pocatia. To uz ty musis vediet nakolko jej mozes verit.

norika67

odiiiiiiiiiid!!!!! je to uplne jasne, nemas nad cim rozmyslat.si mlady, mas zivot pred sebou a o syna sa mozes starat aj nadalej. nedavaj najavo svoje city pred dnou, nezobri o pozornost, bud k nej lahostajny a nevsimavy. rob presne to co ona...a kludne podaj ziadost o rozvod. je vypocitava...a snad nechces takto zit cely zivot a zbytocne sa trapit. je to zbytocneeeeeeeeeeeeeeeeeee! trapenie.