NEVIEM SI RADY

Príspevok v téme: NEVIEM SI RADY
nevesta

mam problem s testinou nevieme sa v nicom zhodnut stale by mi rozkazovala ale najhorsie je to ze sa do vsetkeho miesa a to hlavne do mna a jej syna.a ja son z toho na prasky byvame u nej lebo nemame ine vychodisko .preco by som mala ustupovat vo vsetkom len ja , zle je aj to ze ak sa nieco deje manzel si zastane mami a nie mna kto my poradi dakujem

meduska

Ahoj..tak to mas tazke..ja na svokru nemozem povedat nic zle, ale mam v rodine cloveka, co sa rad montuje aj do toho, ci idem v nedelu do kostola...manzel mi robi na tyzdnovkach a v armade, teraz je tri tyzdne prec...a neviem,dokedy to vydrzim. Citim sa ako slobodna mamicka..najhorsie,ze nemam rodicov,ani s nou nemam kde zakotvit, ked potrebujem radu, pomoc

damaxy

Na toto treba íst s rozumom,pomaly premyslene a cielene.Napíšem vám niečo na usmiatie.Ja som mala dve malé deti manžel precoval,ale prácu miluje,takže v nej vysedával podla svojich potrieb.Ja doma s dvomi detmi a hlavne chcela som aby bol pri nás a spolu okolo štvrtej ako ostatní tatkovia.Prosila som svokru aj švagrinú,aby mu to povedali,nech venuje rodine viac času.Ich pomoc bola,vydrž aj my sme to mali také a podobné,nechaj mu pokoj na robotu.Potom som skúsila,že aby videl deti zaspávat vyrastat,Tá istá odpoved.Potom som púovedala,mám strach o jeho zdravie,nemá si kedy oodýchnut,málo spí,ani vákendy neodpočíva.Zrazu ho presviedčali,že by mal viac času trávit s rodinou pohrat sa s detmi,prechádzky,íst si s nimi lahnút večer a bolo.Takže treba zistit čo zaberá,hoci mne to bolo protivné.Ale niekedy prostriedky treba vyberat čo majú účinok

ymodrika

Tak na tu moju svokru zabralo to ze som si zacala riesit problem pred ludmi. To ste mali vidiet ako sa pratala ako smrad zmizla a nechcela pokracovat v konverzacii.
Ja som sa trapila 10rokov. Bola som s toho na depku. Je to aj teraz na nevydrzanie. Jednoznacne je dobre urobit prvy krok. Vy ,nie Vas muz, lebo jemu to vyhovuje aj mamu ma ,aj teplu postel.Treba si najst podnajom a ist. Kolky tak ziju a da sa. On sa spamata a pride. Muzovi treba povedat, ze ma fain rodinu a on ze je vynimocny. Preto Ste sa nechceli o neho delit s nikym a ani z jeho rodinou. Ved prisahal pred bohom, ze opusti rodinu svoju a pojde za zenou svojou.Na zaciatku to bude tazke ale aj svokra si uvedomi, ze Vam bude treba pomoct a donesie a pomoze. Je velmi dolezite nepustit svoje emocie na povrh, lebo ja som skypela uz viackrat ako sopka a verte mi, ze kludnejsou cestou viac vybavim. Nedajte sa komandovat! Nezijeme v Arabii, aby sme boli majetok muzovej rodiny.A ved prave my manzelky a nevesty mame v rukach tronf:deti/vnucata/.Spravte si strategicky plan a hor sa za slobodou.A najdolezitejsie je odist aspon do druhej dediny, lebo vtedy je clovek aj vzacnejsi.Neskorsie Vas budu nosit na rukach. Verte mi. Pevne nervy prajem.

nevesta

nie nedrzi somnou co povie jeho maminka to je svate a ty musis byt ticho mas velke stastie ked manzel stoji pri tebe

jolanka

Ja to poznam prizivnik,slusticka,neviem sa postarat o syna, ked mu dam vodu preco nie malinovku ked malinovku preco nie mlieko dokonca s nim chcela ist von ked mal39 teplotu pocuvala som to tak 10krat za den,skusala finty ze suseda povedala ze moze ist von atd. co ti budem pisat a tvoj muz drzi aspon on s tebou,ten moj ano v daka Bohu.

nevesta

dakujem jolanka moja testina ma 45 ale mozno je este horsia ako tvoja 77 rocna lebo na to ze ma tak malo rokov ma nazory na vsetko otrasne jej synacik je vsetko a ja som nic iba taky prizivnik

jolanka

neustupuj ja zijem v podobnej situacii na praskoch uz som ale nazor si presadzujem skus sa s nou pporozpravat neni senilna a nema77 ako ta moja prasvokra.A nauc sa ju ignorovat aspon v nieco a co je dobre prijminie vzdy tosnami myslia zle.