Antikoncepcia Vreya

jankaaaaaaaaa

tak tvoja lekarka ti pekne teda zavarila! tato hak ma najvyssi obsah hormonov zo vsetkych hak a predpisuje sa iba pri tazkej forme akne alebo pri nadmernom ochlpeni! ale samozrejme je spolahliva aj ako antikoncepcia!
tak netrep ty, ked nic o tom nevies zjavne. tato hak sa nesmie uzivat viac ako rok, lebo nadmerne zatazuje telo svojim zlozenim. a ak ti nesadla madarska napodobenina maitalon, mohla ti predpisat uplne ine hak, dnes je ich na trhu asi 60druhov. takze je z coho vyberat... to ze tti predpisala prave vreyu, aj ked nemas ine problemy, tak to bude asi tym, ze si chcela nieco zarobit za provizie.. no ale tak jasne, ked take zeny ako ty sa do toho vobec nerozumeju, je im to jedno, tak lekarka nema co riesit

lencilka

Tato antikoncepcia sluzi ako antikoncepcia! asi preco by sa tak volala? mne ju doktorka nepredpisala koli akne lebo ho nemam ale normalne ako anti... lebo mi nesadol maitalon. Nepiste tu bludy ze nesluzi ako anti.. to je hlupost

lenkaaaaaaa

take vysoke zlozenei hormonov ako maju tieto hak sa dnes uz predpisuju len v pripadoch ked treba nieco liecit, lebo len ako antikoncepcia by zbytocne zatazovala organizmus s takym vysokym obsahom hormonov. ale ako tu bolo spominane, uz len ked sa to vola antikoncepcia tak zabranuje otehotneniu

lenkaaaaaaaa

co sa tyka mnozstva hormonov ma rovnake zlzenie ako diane, cize ma rovnaky ucinok na plet atd. lenze proti otehotneniu ucinkuju inak.

evellina

ahojte....je to normalna antikoncepcia,ktora ma ze vraj dobry ucinnok na plet aj na vlasy...aj mna by zaujimalo ako ju znasate a ako sa citite...ja ju mam uz predpisanu,ale este som nenacala balenie.Inac,lekar mi povedal,ze je vraj rvnaka ako Diane 35...a naozaj ked si pozriete zlozenie,tak je uplne rovnaka ako Diane 35.
0,02 mg cyproteronacetat
0,035 mg ethinylestradiol
Je to uplne rozane zlozenie ak ma Diane 35.Ja mam tuto anikoncepciu prdpisanu v DE a tu sa vola Morea Sanol.Nechala som si ju predpisat na problemy s vypadavanim vlasov...

sim

ahojte máte skusenosti niekto s touto antikoncepciou? lebo som sa na nete dočítala, že sa pojužíva iba na liečenie akné. a nie moc ako antikoncepcia máte s tým niekto skusenosť?

babulka

no ja bz som sa chcela tiey spztat na vrezu bo somsi o nej citala na nete a ye sa nesmie pouyivat ako antikoncepia ale len na liecenie akne atd ,,, ale ja som bola u gznekologa a on mi ju napisal ako antikoncepciu nechapem tomu moyem teda otehotniet ked nepouyivam kondom pri jej uyivani