Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prateolka si pomila moje meno...

fraisee

no a ? a mne chalan povedal zuza, pritom tak vola svojho psa a vola sa tak aj frajerka jeho kamarata, blondyna s iq co siaha do nebies. a prezila som. to mi povedal po 3mesacnom vztahu.

januška

no ja ked som minule s priatelom lezkala a robil mi zle tak som na neho skrikla ze Rasty! sice v polke som sa uvedomila a zastavila ale kricat na priatela menom mojho psa tak to je velmi blbe...:) doteraz si zo mna robi za to srandu :D

sjella

aaaale no.. podla mna to nic nie je.. stane sa.. ak by sa to pravidelne opakovalo tak potom by som sa nad tym mozno zamyslela ale takto, ked sa to stalo raz.. nic sa nedeje

betka20

zaseja a to taka hlupost ta trapi kolko mas rokov 10??
ja si mena mylim stale a chodim tri dni s chalanom a ani neviem jeho priezvisko stale ho zabudam....kamaratov poviem aj 5 mien kym pridem na ich skutocne...a este tu pivo ako jej mohlo stupit do hlavy no ale ak nahodou tak aj tym to moze byt ze ti poplietla meno

kitti

No mne sa to stane len vtedy,ked som s nejakou osobou dlhsie. Musim si davat pozor,nieze nedobre meno poviem. Ale zvyknem si mylit len mena tych ludi,ktorych mam rada,napr.susedove meno nikdy si nemylim.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prateolka si pomila moje meno... - Fórum - ZDRAVIE.sk