Antikoncepcia Vreya

smajlinka525

no us ju beriem 5dni prve tri dni strasne depresie jak hovado ze som mislela ze to vysadim alee nie ece chvilu vydrzim zatial len dost som ospala a strasne vela vela jem a mam stoho moc moc chute do jedla selijakeho jak tehotna..:)no nwm ci sa na to nevykaslem raci ne h si dava chlap pozor nie?len ak to pride keby to bolo stim pravym pohode ale on je uz zenaty...uu poradte mi baby stu zenu neni kvoli laske ale kvoli tomuz e sa ta suka nehala napustit a ma stim decko a on miluje iba to decko nie ju...aale nam dvom je uplne skvele a velmir ychlo nam us ide cas co sme spoluporadte mi babyyy

adusaa

napiste mi prosiim ze ci je to vhodne ja ju beriem len kvoli chranenie aby som neostala tehotnaa ale newem ci je to dobree len kvoli tomu brat tuto vreyu prosim radu

Nicoletta

Ahojte, chcela by som sa spýtať či niektorá z vás mala naozaj slabé krámy viac ako 10 dni, lebo ja ich už mám 10 dní a som s toho fakt dosť nervozná..

Alejka

Ahojte! predam 2 skatulky 3-mesacneho balenia Vreya. neotvorene, nedotknute. plet sa mi uz upravila a mala som nakupene dopredu.. skatulka len za 23€. Presov. kontakt: barbie-no1@hotmail.de

Katikaa

Caute baby!

Ja beriem Vreyu uz skoro 3 roky. nemala som ani na zaciatku uzivania a ani teraz s nou nemam ziaden problem. Ziadne vykyvy nalad, prave naopak, odkedy ju beriem som menej naladova. Nepribrala som, ale trochu sa mi zvacsili prsia - co nie je na skodu:). Predtym som mala velmi zlu plet, ale ta sa pocas brania pekne vycistila. Takze ja s nou mam dobru skusenost, ale je to asi u kazdeho individualne..
drzim palce

smajlinka525

no ja som velmi zvedava bola som prvy krat u doktora teras mam17 a taak mi ju predpisal doktor bes setkeho bes vyzetrenia ani krv mi nemusel brat ale ja som chcela heh ale to vysetrenie neham nabuduce:)no som zvedavaa toto bude moja prva antika..tak drzte palce=)

nicknejm

ahojte ja beriem veryu už mesiac... vreya je presne to isté čo diane 35 len je to iný názov pre odborníčky:) diane má len reklamu.. vreya nieje absolútne agresívna antikoncepcia.. mám ju brať len pol roka a neskôr prejdem na agresívnejšiu antikoncepciu takže nemajte obavy

smolko018

Ja som brala Vreyu vyše roka..pribrala som 8 kg, o celulitíde ani nehovorím, hrôza. Začalo ma pichávať pri srdci, niekedy som sa nevedela nadýchnuť. Vysadila som ju a bolo mi fajn :) Toto je veľmi silná HA.. a vôbec každá HA škodí, veľa žien, čo dlhodobo bralo HA, neskôr majú problémy s otehotnením. Po roku som si nechala predpísať Yasminelle, vraj slabšia, schudnem a strašne drahá..brala som ju asi 3 týždne a skolabovala som :)) takže antikoncepcia nikdy viac ! a každý doktor (okrem gynekológov) mi povedal o HA toho viac než dosť..je to jedno svinstvo..a nuž nikdy to svojmu telu neurobím :)

pufinka

ahojte!ja som uzivala vreyu rok!a ak mam povedat pravdu nebola som az tak spokojna!mam problematicku plet a mala som aj nepravidelny cyklus!menstruacia mi neprisla aj 3 mesiace!tak som si ju nasadila koli tomu!ale plet sa mi nezlepsila,strasne som sa zmenila co sa tyka povahy-nervozna,depresie,chvilu usmiata a dalsiu chvilku by som hadzala taniere do niekoho....kazdy ma ine telo,kazdy to priijme inak,no ale mne vobec nesadla.teraz uzivam Lindinette30 takze uvidim co a ako....