Antikoncepcia Vreya

ninulienqa

ahojte. . ja beriem Vreyu necelý rok!doteraz som s nou nemala problémy len teraz v poslednej dobe skoro po každom sexe mam špinenie! je to normalne??????Prosim Help Mee!!

nela

Ahojte,zacala som brat vreyu a teraz mi menzes nechce skoncit,mam ho uz 10 den a bolesti brucha mam ako nikdy..je to normalne?

romca2541

ja berem vreyu asi rok,schudla som par kil,zvacsili sa mi prsia,plet mam normalnu,cyklus tiez...je super!!!odporucam

deuska

ahojte baby,ja uzivam vreya od marca a odvtedy osm pribrala asi 5 kil, a inac som s nou velmi spokojna,menzes mi sa velmi pekne upravil na 28 dni a uz mi to trva len 4 dni...takze k nej nemam ziadne vyhradi!!!!

melania

ja som zacala brat vreju teraz prvy krat a este som nedostala menstruaciu je to normalne ?? lebo ja sa asi zacnem bat :D.. a tie neziaduce ucinky mate aj vy lebo ja hej ... inak ta antikonc. je fajn len ta chut do jedla mi leze uz na nervy..

xtiba

ahojte,ja som vreyu užívala asi 7 či 8mesiacov,hlavne teda kôli pleti ja som s nou bola dosť spokojná cyklus som mala vždy pravidelný akurát som niekedy pociťovala tlak v prsníkoch.Ale s efektom som veľmi spokojná pleť sa mi krásne upravila teraz už beriem Yadine.

dalika

Dostala som menstruáciu,zacala som brat 1. krát vreju,a prestala my...takze som ju mala asi takych 5-6 hodin...je to normálné??...teraz mám pauzu,a len cakám...

ajla146

no ja som mala menzes 7 dni a teraz mam uz 5 dni spinenie ....je to normalne?mam ist ku doktorovi s tym?berem ties vreyu.daaaakuuujeeem babenky

dada

Ahojte,aj ja som pouzivala mesiac vreyu a zatial som mala s nou dobre skusenosti,vreya 3krat 21 tabletiek stoji 600sk,to je na 3 mesiace...