"Zadná nádcha"

Príspevok v téme: "Zadná nádcha"
ales

Dobry den. Chcem sa vas opytat ci ma niekto skusenosti s tzv. zadnou nadchou (zatekajucimi hlienmi do hrdla). Mna to trapi uz pomerne dlho (rok) a neviem co si s tym pocat:( Skusal som rozne volnopredajne pripravky proti hlienom, ale tie to skor zhorsili ako zlepsili:( Vzdy pri prehltani mam pocit tych hlienov v hrdle a idem sa z toho zblaznit. Niekedy pri sporte alebo inej aktivite ma z toho napina a snazim sa tie hlieny vyplut, ale vo vacsine pripadov sa mi to vobec nadari. Neviem cim to je ale aj ked pijem napriklad horkejsiu kavu tak ma to drazdi este viac. Som obmedzil aj mliecne vyrobky ktore vraj zahlienuju organizmus, ale nejako som si nevsimol zasadne zmeny. Rozmyslal som aj nad tradicnou cinskou medicinou (pripravok - SPLÁCHNUTIE SLIVKOVEJ KÔSTKY (BAN XIA HOU PO WAN)) ale neviem ci to nie je len nejaky blud a ci to naozaj niekomu aj pomohlo... Tiez som niekde cital ze to moze mat spojitost aj s alergiami, ale ja som ziadnu doteraz nemal...
Tak ak ma niekto s niecim co som popisoval akukolvek skusenost a radu, budem velmi rad a vdacny ak sa s nou podeli.

RNG

Prestan jest hlienotvorne(hlavne mliecne vyrobky)
Hlien sa tvori alebo z alergii(Vitamin C, quercitin, dumbier, omega 3 oleje)
alebo nasledkom roznych patogenov v dutinach spojenych s nosom(preplachovanie, koloidna strieborna voda, roztok GSE alebo oralne branie GSE a oreganoveho oleja, tiez samozrejme zinku, selenu a vitaminu C).
Probiotika casto pomozu.