Benelift total - skusenost

fuhaaa

Ahojte!

Tak už to mám aj ja za sebou... aj keď poviem vám, že ma začala chytať strašná panika, keď som si tam sadla na ten stôl. Hneď som začala sestričke hovoriť, že nemôžem si to ešte rozmyslieť? Proste strach. Začala som sa vypytovať, či to naozaj pomôže, čo sa mi môže stať, ako budem vyzerať a podobne. Nakoniec som nabrala poslednú dávku odvahy a ľahla som si so slovami "poďme na to". Dali mi znecitlivejúci krém a následne podpisovať papiere. Potom už len čakanie na samotný zákrok. Veľmi ma nepotešili ani slová, že to bude dosť bolieť, to samotné ošetrenie laserom. Nakoniec to vôbec nebolo také strašné. Prežila som :-). Potom ma to ešte celý deň včera pálilo, ale keďže prázdninujem u kámošky, nemusím sa namáhať a dokonca mi dala ventilátor, aby som sa ovievala - odporúčam, skvelá vec :-). Hovorili mi, že na druhý deň nech sa ani nepozriem do zrkadla, že budem vyzerať hrozne. Riskla som to a nie je to vôbec také strašné. Je pravda, že mám tvár celú červenú a tie bodky po laseri všade, ale nie je ani opuchnutá a ani ma to už nebolí. Poriadne premasťujem, jem tabletky a oddychujem :-). V piatok mám ísť už domov, tak dúfam, že sa stihnem dovtedy aspoň trochu zregenerovať, lebo inak si určite vypočujem veci typu, či som šialená :-D?! Tak som rada, že som do toho nakoniec šla, uvidíme, či to aj bude mať nejaký efekt a či bude aj pozitívny (v mojom ponímaní - zázraky nečakám, ale zlepšenie by bodlo :-))). Tak držím palec, nech to už nejako dokopeme do konca a nech sme spokojné :-))

delphia

co sa tyka anatomie koze- kazdy mame kozu rovnaku- sklada sa kazdemu z tych istych vrstiev. co mame rozdielne- to su typy pleti- mastna, sucha,...
ale pri laserovom facelifte je to jedno v podstate, ze o ktory typ ide, lebo laserom sa zamerne koza spali a proces hojenia je u kazdeho cloveka rovnaka. takze pomenovanie "negativna skusenost" v spojitosti s opuchom a spalenim nie je na mieste! podstupenim daneho vykonu si svojvolne zvolila zamerne spalenie koze, aby sa dosiahol ciel- vyhojenie, uplne zregenerovanie koze a tym pre teba efekt pevnejsej, sviezejsej, vyhladenejsej pleti.

susienka

Ahojcek, ak este stihas do zajtra precitat, tak Ta na druhej strane chcem trochu potesit a dodat odvahu:-)) Ano resurfacing je toto, co som absolvovala...dnes konecne pocitujem zlepsenie, koza je v podstate olupana, mam take ruzovkaste fliaciky, novu kozicku a opuchy sa zmiernuju, uz stracam eskimacky look:-))Uvidim zajtra, aj bolest ustupuje, stale sa nemozem ukazat medzi ludmi, zajtra by sa mohol naniest makeup, ale vydrzim este, nejdem do prace, ani by som nemohla. Tych 7dni je tak optimum byt doma, kym sa to nezahoji akotak, nie uplne.Inak presne pocitujem to, ako pisala kamoska1 z 23.11.2007, teda 4 roky dozadu. Uz odvtedy prebehla dlha doba, uz maju hlavice nove na laseroch, snad vylepsene, takze ona ozaj nemusela byt spokojna, ale presne sedi, co pisala, depresia, 5dni spaleny ksicht, vazelina, obavy, ze uz to nikdy nebude OK a ta posledna veta, ze mi nadava rodina, co som to vyviedla:-))Tak sa drz, tie 3 dni to bude uplne krute, ale mozno mas inu pokozku a mozno budes mat slabsie impulzy laserom,ze nakoniec to nebudes mat ani take hrozne. Ozvi sa, ked budes potrebovat radu, rada odpoviem, dobru noc

fuhaaa

Ahoj susienka!

To mi ani nehovor, ja mám isť zajtra na resurfacing, neviem, či je to to isté, mám to mať robené prístrojom Lumenis - tiež je na to akcia :-D. Ale si ma poriadne vystrašila, len už to rušiť, keď mi majú zajtra robiť ten zákrok... no neviem neviem, asi to risknem. Úplne rozumiem Tvojim pocitom aj dôvodom a tiež dúfam, že to bude lepšie a tiež viem, že si budem do kôz nadávať :-D. Ale už som zúfalá, jazvy, vyrážky, rozšírené póry, mastná pleť... už mám toho po krk. A investovala som do krémov tiež už nemalé peniaze. Veď uvidíme, budem tiež prispievať do diskusie, že ako som na tom ja. Držím palce, nech to dobre dopadne...

susienka

ahojte dievcence, opat sa ozyvam, dakujem za vase ohlasy. Ano, suhlasim s vami, ze musela som vopred vediet, co ma caka, aj podpisat prehlasenie, atd....Videla som na nete aj obrazky jednej tety, ktoru na fotili 10min. po , 1 den po, 3 dni, tyzden, pol roka, atd....ale ja vyzeram horsie:-((Vlastne dovod pre zakrok nebol taky, ze cakam, ze omladnem o 100 rokov, ale mam drobne jazvicky po akne, nerovnosti na pleti, tvoria sa mi vyrazky, mam zvacsene pory. Iste, da sa s tym zit, ale skratka, chcela som to vyskusat.A laser ma vsetky tieto nedostatky odsranit. Po dalsie, aj ja mam vybornu skusenost s kyselinou hyaluronovou, ta ale riesi iny problem, nie ten, ktory som popisala hore....Co sa tyka volna, je pravda, ze treba dlhsi cas na regeneraciu, ale to je individualne, kazdy mame inu kozu. Vcera bol uplne zly den, v noci som nespala, male som depky, ako to vsetko dopadne. Uz sa to mierne zlepsuje, stara koza sa olupuje, zacervenanie je mensie, ale stale opuchnuta, ruzovo-cervenkasta, opuchnuta hlavne okolo oci, vyzeram jak eskimacik:-))Tym, ze tu popisujem priebeh mojho trapenia chcem len demonstrovat ostatnym adeptkam, co ich caka, o com tento zakrok je a nie sa stazovat, pretoze to bola moja slobodna volba.Mozno sa najde nejaka dalsia baba, ktora nebude mat po zakroku taketo negativne skusenosti ako ja.Co sa tyka penazi, je pravda, ze sa daju aj inak vyuzit, ale to je vec, ktoru mometalne neriesim.Mimochodom, teraz bola na zakrok akcia:-))Takze zatial sa lucim a zase nabuduce, majte sa krasne!Este raz dakujem za ohlasy.

delphia

susienka, ak si bola pekna baba, naco ti bolo laserove osetrenie???

mimochodom, reakcia je uplne ok. vsak sa ti ma prebudovat cela hrubka koze po tom, ked sa zamerne popalila laserom! vsak o tom si musela byt dopredu informovana a dokonca podpisat informovany suhlas s vykonom. takze nepanikar, koza sa ti musi cela zregenerovat. lenze podla mna si si zvolila krtke volno z prace. mala si si vybrat dovolenku aspon 2 tyzdne - aj viac.

Zuzu1231

Bože ja na tieto lasery nie som,za tú sumu mám 3x kyselinu hyaluronovú a žiadne problémy s tým,ani bolesti,asi by som na toto nešla.

susienka

ahojte babenky, musim aj ja prispiet na tuto temu,kedze som v stredu absolvovala \"zazracny\" zakrok benelift total....klepu sa mi ruky pri pisani, lebo vobec neviem, co ma caka. Ksicht mam spaleny,horim,vyzeram ako zombie a hanbim sa pred mojou rodinou, manzel len chodi okolo mna a neveriacky kruti hlavou a pritakava, ze ma lubi aj takto... Dnes je piatok, stav sa stale zhorsuje, este mi aj oci napuchli, na tvari mam okrem cervenych spalenych flakov aj take stvorceky cca 1cmx1cm v pravidelnych obrazcoch, to bola vlastne ta hlavica lasera. Poviem vam, ze sa citim ozaj priserne!!!Cca 5 vyhradenych dni volna mi asi nebude stacit, nechodim von, lebo kazdy by sa ma zlakol!Som skepticka, ze na 5.den si mozem dat makeup, ved uvidime....Kazdu pol hodinu pozeram do zrkadla a som zo seba zhrozena. Bola som pekne ziena a teraz je zo mna netvor, chudak manzel!Snad sa nejako dam dokopy, budem vas informovat. Stale sa natieram vazelinou a umyvam spacialnym mydlom. Trochu som sa zacala uz olupovat, v tych miestach je uplne ruzova koza, ako prasiatko:-))Tak budem este navyse nadherne flakata....Koza sprosta:-))Aspon vypekam vianocne kolaciky, trochu upratujem, lebo si mam davat pozor na prach, tak nemozem prehanat ani upratovanie. Samotny zakrok bol aj po znecitliveni kremom dobry humac, miestami mi od bolesti vyhrkli slzy, trvalo to cele asi 20-30min.Asi hodinu po zakroku som citila, akoby mi potreli tvar dobre ostrymi feferonkami!Ale to bolo najmenej, dalo sa to prezit, teraz je omnoho horsie peklo. Drzte mi palce a budem vas informovat o mojom zubozenom stave. Drzte sa baby!