Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chrbat alebo nieco podobne

Príspevok v téme: chrbat alebo nieco podobne
janca

dobry den, chcela by som poprosit o radu, mam problemy s chrbticou,alebo skor z lavou lopatkou,ked pokyvam rukou tak ako keby mi tam zacalo vsetko preskakovat,neviem to opisat ale je to riadne pukanie a preskakuje mi tam nieco,niekedy mi trpne ruka,a dnes mi prislo nejak zle na odpadnutie,neviem ci je to z toho lebo tlak mam v poriadku,respektive nizky, takze neviem,bolieva ma aj hlava, ide mi ta bolest ako keby z krku prosim poradte co robit,uz som zufala,mam 18

janca

dnes som bola pri ortopedovi, pretoze vcera vecer ma zrazu pichlo pod uchom a bolest sa rozsirila na cely krk a trochumi strplo lice,teraz ma velmi boli lava cast sije,ortoped ma ponatahoval,ale nedal mi ziadne lieky ani ma neposlal n a rehabilitaciu,prosim vedeli by ste mi poradit nejake ucinne prostriedky proti bolesti?fakt ma velmi boli krk,ide mi to do lavej ruky,a hlava,a z toho mi prislo dnes aj na odpadnutie,a ortoped nic.....:-((((za kazdu odpoved vopred dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chrbat alebo nieco podobne - Fórum - ZDRAVIE.sk