Som panic a hanbím sa za to

Príspevok v téme: Som panic a hanbím sa za to
jelen

Ja mam uz tiez vyse 20-tky a stale panic. Uz ma to aj hneva ze stale musim to ze som panic zatlkat , lebo som sa stretol len s nepochopenim. Co si o tom myslite? Niekedy som prekvapeny ake su niektore necitlive; ale stale verim ze nie vsetky. Dufam ze niekde je taka miesto horkych slov a vysmechu ma pre to pochopenie.

Pluto

Michaela K. dakujem že si ma porozumela, ale vieš vek mi už uteká a už je ten najvyšší čas ale ja proste by som nebol ten typ žeby som sa hned vyspal bojim sa toho , fakt bol by to moj životný sen zažiť to s pannou a láskou môjho života. ďakujem že ma rozumieš

Michaela K.

Pluto podla mna dobre robis.Ja som bola rovnakeho zmyslania,nechcela som zazit prvy sex s niekym,koho by som nemilovala.A tak sa aj stalo a vobec to nelutujem.Takych chalanov ako ty je velmi malo a ja osobne si takych velmi cenim.Vzdy som chcela chalana,ktory by predomnou inu nemal,no bohuzial sa tak nestalo a poviem ti,ze pri terajsom partnerovi ma to aj trosku trapi,ze spal s niekym len na jednu noc.Proste som z toho dost smutna,aj ked viem,ze ma miluje,no minulost nezmeni.
Takze moj nazor je,ze by si mal pockat na niekoho,koho budes mat fakt rad :)

Pluto

ja mám 19 a stale som panic . nemyslite si že som gay alebo nejaky debilny chlapec mam rad srandu chodim vonku atd. ale proste nikdy som to nemal pred rokomo a pol som sa zalubil do jedneho dievčata ktore malo vtedy 15 a prvy krat som pocitil čo je laske vždy som nanu myslel no ona ma odmietla a vždy len predstavujem to že raz to bude len snou a neveim či keby že som vonku a išla by po mne nejake dievčy či by som išiel ale určite asi nie prečo ?? lebo by som mal strach že som neskuseny a preto to chcem zažit s laskou mojho života s pannou aby to bolo nadherne a porozumenie z obidvoch stran

lost

ved aj to ze je clovej gay zevraj treba podat najskor s humurom, ak by to ta druha strana nepochopila, aby sa dalu ustupit a zahrat to na zly zart :)

anoaj

Tak vyzera to, ze nas tu je takych viac. Neviem preco by to malo byt cudne....skor neobvykle... Mam 23r. a este som nemal ziadny vztah. V minulosti mi to az tak nevadilo, ale ako mi pribudaju roky tak zacinam pocitovat samotu coraz viac a viac. A nemyslim LEN sex, ale chyba mi aj pocit, ze je niekto vedla mna, niekto kto ma podrzi, niekto komu na mne zalezi, kto na mna caka ked pridem domov, koho mozem objat a povedat: Lubim ta... Niekedy je to dost deprimujuce ale nezostava mi nic ine, len vduchu si povedat: Doteraz som pezil sam, musim to vydrzat aj nadalej...aspom zatial...

achab

ANI JA SOM V ZIVOTE NEMAL SEX MAM 21 ROKOV A MOZNO PRE MNOHCHS SOM CUDAK....NO STALE CAKAM NA DIEVCA KTORE BUDE MOZNO PANNA MOZNO NIE(SKOR NIE AKO ANO PANNA)A BUDE MA MAT RADA TAKEHO AKY SOM....ASI SOM FAKT CUDNY........