Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som panic a hanbím sa za to

Príspevok v téme: Som panic a hanbím sa za to
jelen

Ja mam uz tiez vyse 20-tky a stale panic. Uz ma to aj hneva ze stale musim to ze som panic zatlkat , lebo som sa stretol len s nepochopenim. Co si o tom myslite? Niekedy som prekvapeny ake su niektore necitlive; ale stale verim ze nie vsetky. Dufam ze niekde je taka miesto horkych slov a vysmechu ma pre to pochopenie.

achab

ANI JA SOM V ZIVOTE NEMAL SEX MAM 21 ROKOV A MOZNO PRE MNOHCHS SOM CUDAK....NO STALE CAKAM NA DIEVCA KTORE BUDE MOZNO PANNA MOZNO NIE(SKOR NIE AKO ANO PANNA)A BUDE MA MAT RADA TAKEHO AKY SOM....ASI SOM FAKT CUDNY........

fazer

Tiez som na tom podobne, mam uz po 25. Mal som vztah no ona bola ovela skusenejsia. Ked sme isli na to tak bola zvyknuta ze chlap si to proste vezme, hned vycitila ze som zaciatocnik a koniec. Je to smutne ked sa maju dvaja radi...

mjlr

Som na tom rovnako ako popisuje SHDTCG... mam 22 a stale nic, ani som este nebol na poriadnom rande... je to bludny kruh, a neviem co mam robit. Nemam ziadne skusenosti ohladom balenia, nerad klamem a pravdou o sebe zrejme nezaujmem ziadnu zenu... neviem ani co by som mal hovorit, ja nemam ziadne zazitky a konicky - ako take co by niekoho mohli zaujimat, som skor samotar. Rovesnicky momentalne nepripadaju ako partnerky do uvahy... starsie uz duplom, no a mladsie ma nechcu - ze som moc stary. Co uz, forever alone.
Najhorsie je, ze ma vobec nic nebavi, nemam do nicoho chut, len tak cele dni prezivam a zabijam cas za PC, a dufam ze sa stane zazrak a jedneho dna sa zobudim "normalny", co sa ale neudeje... tak si to nepripustam a unikam sam pred sebou do virtualnej reality, a som v bludnom kruhu.

MajloSS

SHDTCG - Smekám! Na 90% s tebou súhlasím. Tých 10% neuznávam alebo som ešte dostatočne nedozrel aby som to pochopil. Ale inak máš moju najhlbšiu poklonu v tom ako si to celé tak rozsiahlejšie rozanalizoval. A prajem tiež skoré nájdenie tej pravej.

alchemist

lost:
- ku knazovi mam mam tak daleko ako mal gagarin do vesmiru :D
- a k tym dalsim veciam ktore si pisal
len, slova jednej "pesniky"
Johnny, la gente esta muy loca,
What the f-ck!? :D

lost

alchemist, mozno sa tie zeny boja, boja sa ze dobracisko je nejaky zijuci extremny ako-keby-knaz zivotny styl, alebo jednoduchsie nevie sa zabavit - aspon nie tak ako ten "pako"..

ale bingham raz napisal, ze tento pohlad je subjektivny, co moze ale nemusi byt pravda..

ja len neviem pochopit, preco zahadzuju svoj zivot za tak lacnu zabavu ako priemerny pako moze ponuknut (akejkolvek) zene..

cize subjektivny pohlad? znamena to snaz ze takej mase ludi staci taka podradna zabava?

hmm, v tom pripade je ten svet dost divny :) ale to asi nikto nezmeni.. hold "bad timing" :)

lost

alchemist, no neviem ako ty, ale napr ja nestojim o nejaku, ktora si pusti k sebe kadeakeho paka :)

cize sa to odfiltruje.. prirodzene ...

:)

a toto bingham nevedel pochopit, sebaucta

ale what ever...........

alchemist

aj ja som a mam skoro 27 rokov, serie ma hlavne to, ze kedadejaky pako vypatlany, to ma v tomto smere lahsie ako, niekto kto sa snazi byt slusnym a normalnym clovekom, ale slusnost a podobne hodnoty sa v tejto dobe nenosia, nechapem, ked dievca povie chlapce, ze si pre mna prilis dobry... co to do pekla znamena? ked si muz vazi zenu ? tak je pre nu prilis dobry ? co ich treba mlatit ? :D

experts

Tak sa za to nehambi. Z casti to cloveka aj sere ale z druhej strany je to vyhra nad pokusenim. V minulosti sa panicstvom tak neplytvalo ako teraz. Teraz je drviva vacsina zaslepena nad telesnymy a materialistickymy pozitkamy. Ci si si pichol alebo nie, tak ci tak sex neni zmyslom zivota. Len sa snaz byt dobry clovek a odmena pride.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som panic a hanbím sa za to - Fórum - ZDRAVIE.sk