Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som panic a hanbím sa za to

Príspevok v téme: Som panic a hanbím sa za to
jelen

Ja mam uz tiez vyse 20-tky a stale panic. Uz ma to aj hneva ze stale musim to ze som panic zatlkat , lebo som sa stretol len s nepochopenim. Co si o tom myslite? Niekedy som prekvapeny ake su niektore necitlive; ale stale verim ze nie vsetky. Dufam ze niekde je taka miesto horkych slov a vysmechu ma pre to pochopenie.

miauu

nechapem co je na tom :) keby mi nejaky chalan povedal ze je panic urcite ho nevysmejem a nestretla som sa s tym ze by ho nejaka baba za to vysmiala, pride mi to divne ked to nejaka vobec robi..
nahodou je to mile a krasne a omnoho viac by som si takeho vazila, skutocne :)

queque

Ľudia spamätajte sa!!!

Ja mám 22 rokov a som stále panic a vôbec mi to nevadí. Ide o to, že chalani sa delia (myslím) na dve skupiny a to: prvá skupina (a tých je asi 98%) je živá, aká baba príde pod ruku tak stou si užijú a nerozmýšlajú nad nejakou "láskou". Tá druhá skupina je dosť opatrná (ako ja) a tá čaká na pravú lásku a prvé milovanie. Nie ako prvá skupina na platoniku a sex a v tom je ten rozdiel. Všetci sme iní a to že sme iní znamená, že sme stále ludia. Mal som veľa príležitostí aby som to zažil - ten sex alebo ako vy tomu hovoríte, ja nechcem sex ale milovanie. Pokiaľ takú nenájdem radšej si občas pomôžem rukou. A čo!!! S pozdravom 22 ročný panic, ktorý čaká...

paupau

fuha ked to tu tak čítam, tak som z toho nie prekvapená ale vyjavená ako niekto dokáže rozanalyzovať vec ktorá môže prísť jednej osobe - ako teraz napríklad mne - uplne normalna a bežná a síce VZTAH! teda pocit ze ta niekto ma rad, miluje vazi si ta a rovnako aj pocit byt sam smutný a zalúbený až po uši. no patrí to k životu, niekto skôr niekto neskôr.

ešte o tom asi dnes budem chvílu premýšlať, je to možno hlúpe odo mna ale nedokážem sa vžiť do situácie človeka ktorý ma TAK STRASNE TEORETICKE a tak malo PRAKTICKE skusenosti s niečim TAK BEžNYM ako je vztah.

GiovanniX

SHDTCG
prave preto si treba hladat na svojej urovni babu,cize ona mala uplne inu predstavu o vztahu ako ty,nic si z toho nerob,stalo sa to aj mne,ja som si to po tom uvedomil,ze vlastne nie sme na jednej urovni,alebo na jednej vlnovej dlzke,treba hladat taku,ktora stoji o takeho povahovo,ako si ty a potom nebude problem,aspon by nemal byt
inak s tym,co si pisal pred tym,ten dlhy prispevok suhlasim na 90%,rozmyslas spravne,len proste nenasiel si si kompatibilne dievca k sebe,ako ani ja,ale netreba stratit nadej a hladat si babu na svojej urovni a neklesnut nizsie,lebo nebudes spokojny vo vztahu nikdy...

SHDTCG

Teraz som nakoniec sam. Mal som v tych 24 rokoch jednu, ale po necelom roku sme sa rozisli. Jednak z dovodu rozdielnosti povah, zaujmov vyplyvajucich z rozneho socioekonomickeho prostredia ale taktiez z dovodu velmi rozne vyvinutej osobnosi v citovej oblasti. Predsalen ona zacala sex. zit pomerne skoro (hlboko pod zakonom) a ja presny opak. Pre mna v nasom vztahu boli velmi dolezite najroznejsie neznosti, ktore sa skor vyskytuju u prvych lasok v pubertalnom obdobi, avsak u mna ziadne take lasky neboli, takze som to dohanal trochu neskor. Ona tieto veci prezila o velky kus skor a asi mala pocit, ze ona je uz v tomto niekde inde, ze nepotrebuje aby som jej kazdy den hovoril ako ju mam rad, posielal jej smsky na dobru noc a pod., rozne pozornosti romantickeho typu dokonca z duse nenavidela. Na druhej strane mne to prirodzene chybalo. Potom mi povedala, ze si nevie predstavit somnou buducnost. Paradoxne sex vyzadovala skor ona nez ja. Tam som zistil, ze cele tie roky mi ani tak nechybal samotny sex ako prave tie ine veci so vztahom spojene. Ludia co su ich za dlhe roky presyteni nepochopia. Ako som povedal, rozisli sme sa (teda skor ona somnou) a uz som momentalne rok zase sam. Samota ale ubija, takze mojim hlavnym cielom je sa jej co najskor zbavit. To ale moze trvat den, dva, desat rokov... ako sa hovori stupnovanie slova dlho : dlho, dlhsie, najdlhsie, naveky a docasne

sabynka

SHDTCG
Veľmi dobré napísané...ty si to síce písal z mužského pohľadu, ale ja si myslím, že u žien je to presne to isté.

Btw: Ako si na tom teraz? (predpokladám, že si to písal z vlastnej skúsenosti)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som panic a hanbím sa za to - Fórum - ZDRAVIE.sk