Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som panic a hanbím sa za to

Príspevok v téme: Som panic a hanbím sa za to
jelen

Ja mam uz tiez vyse 20-tky a stale panic. Uz ma to aj hneva ze stale musim to ze som panic zatlkat , lebo som sa stretol len s nepochopenim. Co si o tom myslite? Niekedy som prekvapeny ake su niektore necitlive; ale stale verim ze nie vsetky. Dufam ze niekde je taka miesto horkych slov a vysmechu ma pre to pochopenie.

yetynka

ja s mojim súčasnym manželom sme sa spoznali v 18 a do19 sme boli panic a panna. Teraz mame 22 a mame malého chrústa ktory vraví mama tata a sme stastní že patríme jeden druhému. A môj manžel je skvely milenec. Všetko sme sa naučili spolu a je to úžasné

Baxandall

Mám 24 a nikdy ani bozk. Kaď sa na mňa pekné dievča čo i len pozrie, drapí ma panika a mám chuť utekať- som zbabelec!
Nerozhlasujem to, zatĺkam ale každý to o mne vie a najhoršie je že moji rodičia sa preto za mňa hanbia. Ale mám tých démonov viac, niesom schopný šoférovať alebo chodiť do spoločnosti lebo sa hanbím za to čo som.
A neviem si predstaviť, že by som svoje škaredé telo prilepil na pekné dievča.
Je to hrozné, niekedy mám potrebu zahrabať sa pod zem, poskákať po sebe a tam vrieskať že by som Diabla vyplašil.

ojka

ja v tom nevidím žiadny problém, ked je nejaký muž ešte panic, však to nie je žiadna vada a haniť sa za to, tak to už vobec nemusíte....

demetermaco1

A čo to má každý napýsaneé na čele či je penic alebo nie ved to je každého osobná vec, nieje nikto za to postihnutý či hej?

mjlr

Ja som tiez nemal este ani dotyk s babou :-D a mam 20 . Niekto ma skor, niekto neskor. A niekto vobec :-D (ja) :-) btw ked vam ide len o to panictvo, tak bordely su otvorene :-D

zivot v pi..

MAM OBRIEZKU A MAM 18. SOM ESTE PANIC. A BOJIM SA ZE AK POJDEM S NEJAKOU DO POSTELE ZE MA VYSMEJE KOLI OBRIEZKE :(...PLS POTREBUJEM NEJAKE RADY

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som panic a hanbím sa za to - Fórum - ZDRAVIE.sk