Tabletka PO - rady pls

Príspevok v téme: Tabletka PO - rady pls
star003

Ahojte všetci.Kamaratka mala pohlavný styk s priatelom a bolo to prvý raz lenže im praskol kondom...dnes idu kupiť tabletku po lebo si nie su isty či môže otehotnieť pretože ma den po kramoch...lenže je tu jeden hačik ona teraz užívata tabletky lebo je chora ...zaberie tabletka po aj ked sa berie ina tabletka???radu plosiim

timeaaa

Ahojky ulina2, ja som mala tiez vsetky priznaky ako pisu v letaciku, hlavne ma prvy den pobolievalo v podbrusku, ale neboj sa, ked sa do teba nevystriekal a nie je pravda, ze kazdy muz ma tu tekutinu pred vyvrcholenim. A v ktory den cyklu sa Ti to stalo, rata sa to od prveho dna poslednej menstruacie?

ulina2

ja som mala sex v stredu a tabletku som uzila asi o 7 hodin, ale nevystriekal sa do mna, len istota je istota aj ked z escapelle mi bolo dost zle vsetky priznaky do kopy z toho letacika som mala ale na druhy den to bolo uz o.k. Menstruaciu mam dostat v stredu takze to si pockam lebo test je zbytocne kupovat, kedze len tyzden. myslis, ze je velka sanca , ze som v tom?

timeaaa

ano, nechala som si ho, po 7 rocnom vztahu sme sa zobrali, sme manzelia a babatko ocakavame v maji, aj ked sme mali naplanovane dietatko o nieco neskor a ty si kedy uzila tu tabletku a kedy mas dostat menzes? Vsak test si mozes urobit okolo 7 dna po pohlavnom styku, ja som si ho neurobila, ani neviem preco, pockala som, kym dostanem alebo nie

ulina2

ano mas pravdu ta tabletka ako pisu aj v letaku je 87% co je dost malo pri takejto situacii..a ako si sa rozhodla nechas si ho?

timeaaa

Ahoj, praskol nam kondom, cize sa do mna cely urobil. Mavala som pravidelny menstruacny cyklus a zrovna sa to stalo 11 den cyklu, cize plodny den. Uspokojovala ma kamoska, ze urcite mi zaberie, ale menzes som nakoniec nedostala a to bol prvotny znak, ze som tehotna.Takze nic nie je 100 percentne.

ulina2

timea aka nehoda sa vam stala?? praskol vam kondom alebo mu nieco len uslo? ale sa normalne vystriekal do teba...velmi ma to zaujima, lebo ja som tiez prednedavnom brala escapelle tak sa teraz dost bojim..ale priatel sa do mna nespravil len som mala plodne dni a aj kvapocky lasky obsahuju spermie tak som nechcela riskovat

timeaaa

ahojte, ESCAPELLE nemusi vzdy zabrat, je to blbost, nic nie je stopercentne, ja som toho dokazom, uzila som tabletku v 11. den po mestruacii po necelych 6 hodinach a otehotnela som aj napriek uzitiu