:::NENACHADZAM VYCHODISKO:::asi sa rozplacem...

Príspevok v téme: :::NENACHADZAM VYCHODISKO:::asi sa rozplacem...
natka_

Pisem sem,lebo mi je tazko...viem,ze to prejde,ale musim sa vam s niecim zdoverit a poziadat o radu.Mam priatela.Sme spolu uz 4 mesiace.Vsetko je dokonale az na jednu "malickost"...totiz,jeho rodicia ma maju veeemi radi a chcu,aby som k nim domov castejsie chodila,hlavne v tychto zimnych mesiacoch,ked je vonku tak chladno.Raz som aj bola.No moji su proti.Nechcu,aby som k nim chodila \"na navstevy\",lebo sme spolu \"iba\" 4 mesiace.Pritom mi doveruju,vedia,ze by sa \"nic\" nestalo.Ide len o ten princip klasickej navstevy.Oni chcu,aby sa nas vztah zakladal na chodeni von.A ked som im povedala,ze sa VELMI lubime a ved je to normalne a ze ma jeho rodicia maju velmi radi a vzdy som u nich vitana len pokrutia hlavou a povedia,ze ved sa nejdem vydavat a co su to 4 mesiace...JE MI NANIC a nici ma to.Poverdala som im,ze ked maju takyto pristup,uz sa s nimi na tuto temu nejdem bavit.Ved NIC zle som nikdy nespravila,som slusne dievca,ktore nosi zo skoly same jednotky a aj moj chlapec je taky isty.Tak v com je problem?

natka_

Mozno to raz niekedy skusim...ale oni ho uz videli zo dva krat.A sami mi povedali,ze taky normalny slusny chlapec...Tak nechapem...

jaja

ja by som skusila moznost,ze ho jednoducho privedies domov a predstavis mamine a uvidis ako zaregauje...urcite sa to vyriesi,neboj:-)

natka_

Jaja,ale oni celkovo NAVSTEVY odmietaju:( co mam urobit?Neberu to ako normalny vztah,ale ako nieco...ja neviem-lasku zo zakladky?

jaja

natka podla mna problem bude skor v tom,ze tvojho chalana rodicia poznaju len z tvojho rozpravania..takze ich zoznam co najskor:o)ani ja nepoznam mojich svokrovcov a pritom som bola u nich doma...

natka_

A to ma najviac ubija:( my sa mame VELMI radi,rozumieme si...proste dokonale.Totiz,my sme boli pred tym asi dva a pol roka kamarati a potom sme sa dali dokopy.Ale ako mam ist na rodicov?