:::NENACHADZAM VYCHODISKO:::Asi sa rozplacem...

Príspevok v téme: :::NENACHADZAM VYCHODISKO:::Asi sa rozplacem...
natka_

Pisem sem,lebo mi je tazko...viem,ze to prejde,ale musim sa vam s niecim zdoverit a poziadat o radu.Mam priatela.Sme spolu uz 4 mesiace.Vsetko je dokonale az na jednu "malickost"...totiz,jeho rodicia ma maju veeemi radi a chcu,aby som k nim domov castejsie chodila,hlavne v tychto zimnych mesiacoch,ked je vonku tak chladno.Raz som aj bola.No moji su proti.Nechcu,aby som k nim chodila \"na navstevy\",lebo sme spolu \"iba\" 4 mesiace.Pritom mi doveruju,vedia,ze by sa \"nic\" nestalo.Ide len o ten princip klasickej navstevy.Oni chcu,aby sa nas vztah zakladal na chodeni von.A ked som im povedala,ze sa VELMI lubime a ved je to normalne a ze ma jeho rodicia maju velmi radi a vzdy som u nich vitana len pokrutia hlavou a povedia,ze ved sa nejdem vydavat a co su to 4 mesiace...JE MI NANIC a nici ma to.Poverdala som im,ze ked maju takyto pristup,uz sa s nimi na tuto temu nejdem bavit.Ved NIC zle som nikdy nespravila,som slusne dievca,ktore nosi zo skoly same jednotky a aj moj chlapec je taky isty.Tak v com je problem?

mimka

ahoj. tak to by si mala byť najšťastnejší človek na svete. máš priateľa, s ktorým sa ľúbite, jeho rodičia si ťa obľúbili,výborne sa učíš. takto by to malo fungovať. ja som sa stretla s opakom. priateľovi rodičia ma nemali radi a dali mi to aj patrične poznať. tiež som ho ľúbila, aj sme sa dobre učili. takto ti môžu rodičia aj poškodiť, ak ti nedovolia takéto maličkosti, z ktorých sa vieme my ženy tešiť. je to krásne, ked si nás aj jeho rodičia obľúbia. my sme sa vtedy rozišli. dnes mám nový vzťah a mňa a aj mojich rodičov teší, že mám s priateľovou rodinou výborné vzťahy, jeho maminka si na mňa nedá dopustiť a priateľov otec mi tiež veľmi v pomohol. možno si mladučká, preto sa tvoji rodičia boja, ale ak mš rozum a veria ti, tak by ti mali povoliť to, čo je pre teba dôležité. veľmi ti držím palce. veľa šťastia

rrrrrrrr

ak si skutočne neželaju aby k vám chodil tak to rešpektujte lebo ked im to vážne vadi tak ver tomu že vážne niečo podniknu proti tomu aby k vám už nechodil ver mi ja si doteraz vyčitam že keby sme ich rešpektovali tak možno teraz sme ešte spolu

rrrrrrrr

ahoj no môžem ti poradiť iba jedno.Počkaj s tými návštevami pretože ja som mal taký istý pripad akurát že v tvojom pripade zakazuju priatelovi rodičia a v mojom pripde zakazovali priatelkini rodičia ale robili sme si aj tak po svojom chodila k nám aj ked jej to rodičia zakazovali a pri tom moji rodičia ju mali radi a tak isto boli radšej ked sme boli u nás doma ako sa flákali kdesi po baroch alebo mrzli cez zimu vonku ked bolo aj minus desať no ale robili sme si po svojom až do vtedy ked dotoho nezačali rýpať jej rodičia a začali robiť postupne take opatrenia proti tomu že nám rozbili vzťah a bolo po všetkom takže radšej sa s ničim neponahlajte pretože rodičia za vašim chrbtom začnu robiť take veci že ani sa nenazdáte a máte po vzťahu