viem, ze tu toho bolo uz vela, ale toto asi nie...

Príspevok v téme: viem, ze tu toho bolo uz vela, ale toto asi nie...
miri413

prosim vas...ma niekto skusenosti s odstranovanim tmavych chlpokv nad hornou perou? ku kozmeticke treba chodit ako casto, alebo ako casto sa odstranuju doma? pretoze uz dlhsie nad tym rozmyslam, ale bojim sa ako to bude vyzerat ked to zacne zas rast :( a musia byt tie chlpky dlhsie aby sa dali vytrhnut, nie? a potom to treba odstranovat uz cely zivot :( plz, napiste mi niekto svoje skusenosti alebo nazori. ja si fakt nie som ista, ale uz dlhsi cas mi to kazi sebavedomie pretoze si pripadam skareda(ako fuzac) :( dakujem vopred za pomoc

miri413

ale potom to zase narastie a vsetci sa budu cudovat co to ma byt, alebo sa mylim? viem, ze sa opakujem, ale prave to ma trapi :( ked to odstranim a zas to narastie, tak sa mi to neoplati. nieco trvale okrem laseru asi neexistuje, ze? a nejake lieky? nemyslim antikoncepciu,lebo nemam sex a ani ho neplanujem mat tak skoro, takze daco ine by som potrebovala poradit :(

agina

Lejzrom chlpky neznicis, len sa nim zjemnia a zosvetlia.Najlepsie su na to voskove pasiky Weet specialne na hornu peru, avsak budes si to musiet depilovat uz cely zivot, ale efekt vydrzi pomerne dlho - 3 tyzdne.Kup si aj od Weet krem proti cervenym fliackom po depilacii.