Mohla z toho otehotniet?

Príspevok v téme: Mohla z toho otehotniet?
12300

Mam taky problem mal som sex s jednim dievcatom bez ochrany a myslim ze som jej ho nedal dnu teda aspon si tak myslim lebo som bol dost naliaty, len som ho šuchal o vaginu a ani som sa neurobil az pri orali.Ale taky vraj ze nejaky vytok co obsahuje spermie a ani o tom nevie ze vytecie to moze byt z toho tehotna?a ked som nebol dnu a mi to tam vytieklo pri tom suchani? tak moze z toho otehotniet nejak?Fakt dakujem za odpovede strasny stres

anjelik

ahojte ja vas zasa prosim o radu. raz som sem pisala ze sme s priatelom spali spolu a potom som si myslela ze som tehotna ale dostala som menzes ktory trval asi 4 dni a potom asi o dva tyzdne som mala taky vytok hnedy s troskou krvi to som nevedela co to je a potom som mala dostat menzes a on nikde myslite ze som od vtedy v tom? aj ma trosku brucho zaboli ako pred menzesom ale to je taky len na 5 sekund a potom to prejde tak no neviem co teraz a aj sa mi zda ze mi prsia narastli myslite ze som v tom?

smajlik

takze ak sa do baby neurobim tak vlastne nemoze (teda by nemala otehotniet)? asi ako hlboko by sa malo dostat semeno aby zena otehotnela??? pls poradte....

emqua

micinka draha,... check this wanda.atlas.sk

Dokonca tam si mozes kraasne precitat,ze vajicko sa moze oplodnit dokonca nejakych 17 hodin po ovulacii. Ale ktovie,mozno ovulujes 5x do mesiaca:-)

vgfnhdgyjuyt

jaja napisala pravdu.zena je plodna len 24 hodin po ovulacii..ale nesmie sa zabudat nato ze otehotniet sa da aj pred ovulaciou tak 2,3 dni a to kvoli tomu ze spermie prezivaju istu dobu..takze tak ..citala som to na jednej stranke lekar to tam napisal ..caute...ked sa chlap nevystrieka ddo zeny asi tazko otehotnie takych pripadov je neskutocne malo..za xvilku uz budeme tehotne aj ked prehltneme semeno nie?

12300

no ked som sa spravil uz dnu som nebol som vytahol gate a domou hehe...no ved prave to ze neviem ci som bol dnu len take ustrizky si pamatam...a neviete KOLKO STOJA AKO TESTY ZE KTO JE OTCOM?

skvelý

Jaja tak bud si totálne blbá alebo si ešte niake 12 ročne dievčatko ked povieš taku blbosť že baba je plodná iba jeden deň v mesiaci.12300 vôbec never idiotine čo napisala jaja že baba je plodná iba jeden deň v mesiaci.JE TO HLUPOST.Co sa týka tvojho problemu tak pokial si sa spravil iba pri orále ked ti ho fajčila a potom si už s pipikom nešiel na jej vaginu tak môžeš byť pokojný nehotná isto nebude.Vela šťastia a použivaj radšej gumu ale nie gumu z trakora ale gumu prezervativ