Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spravnu cestu som si vybrala?Posrim poradte :(

Príspevok v téme: Spravnu cestu som si vybrala?Posrim poradte :(
elenka7777

Ahoj.Asi pred 4dnami som zacala chodit vecer do mesta...:) a neviem ci to je dobreee alebo zle.Prvy krat som sa tam citila uplne hlupo lebo vsak ma nikto nepoznal.A teraz zacinam uvazovat ci som sa vybrala tou spravnou cestou lebo pred tym som sa strasne stazovala ze nemam skoro ziadnych kamaratov .a teraz uz je to v pohode ale aki su ti kamarati?..velmi mi vadi ze mam 13 a este som sa bozkavala iba raz (a to o mne hovoria ze som celkom pekne dievca i ked rysave) a ine baby ktore neviem ci tam chodia hladat utechu ktore su naozaj velmi skarede ( no az tak velmi zas nie) tak tie sa tam bozkavali uz s kadekym a ja sa bojim ze uz som stara na to aby som to nevedela ja sa bojim ze sa zhovadim lebo ze to neved nebudem..:( pls pomoc ..spravna cesta? ak sa tam nahodou s niejym zacnem bozkavat tak co ak ma zacne ohovarat ze to neviem .uz so 3x som sa chalanovi uhla lebo som ho nemala rada a nechcela som sa snim bozkavat.ja to nedokazem len tak s niekym kto sa mi nepaci alebo tak..co to je so mnou?

sam

Ahoj elenka, niecoTi poviem. Ty si mas komplexy kvoli tomu, ze s nevies bozkavat. Ja som chalan mam 21 rokov a tiez to neviem. Teda to, ze ty sa trapis takymi vecami, ma tea dost dostalo. Bojis sa, ze sa zhovadis. ALe pytala si sa samej seba, pred kym sa zhovadis? Pred niekym, pre koho budes 65. v poradi? Ano, pred nim mozno ano.Pamatas sa na Maleho princa? Ako dietatu opises krasny dom? Povies mu, ze je na luke plnej kvetov, ma cernevu strechu, v oknach muskaty, poletuju okol neho motyle... A ak oho opises dospelemu? Je to dam za 100 000, alebo neviem kolko, frankov. Dospeli nevidia to podstatne a skutocne. A teraz to aplikujem na dievca. Ako opises nejakemu pripitemu chlapcovi v bare, brutalne dievca? Bude medzi tym aj to, ze s vie brutalne bozkavat, ano. A ako ju opises niekomu citlivemu, koho v bare nenajdes? Povies mu, aky ma krasny usmev, nezne oci, dobre srdiecko... Tie skutocne veci, nie to nepodstatne.Elenka, vaz si samu seba, lebo zatial si od toho na mile daleko. Sama si vyber, co je pre teba podstatne, ci luka plna kvetov alebo 100 000 frankov. Ver mi, ze ked pride ten pravy, tak sa pred nim urcite nezhovadis. Predo mno by si sa zhovadila prave takym spravanim, ake spominas. Bud ti bude zalezat na sebe alebo na tom, co o tebe povedia ludia.

dhada

Tiez som mala 13ked som zacala chodit do mesta.Chran si svoju cistotu.Ja som velmi olutovala taketo chodenie s partiou.Nic dobre sa ti takto nestane.Su aj ine cesty ako spoznat priatelov.Bozkavat sa ma clovek s tym koho miluje .Ked sretnes svoju lasku a opyta sa ta s kolkymi si co robila a bude to s vela chlapcami vela veci tak asi bude z toho poriadne smutny....a este chlapci v tomto veku su dost nebezpecny naliehaju a vobec ich nezaujimaju city ...len telo.Urcite by som sa vyhla vvvveeeeeeeellkkkkkkkkkkkkkyyyyyymmmmm oblukom takymto ludom.

zaseja

Praveze nic neni s tebou a bolo by keby si sa zacala s hocikim bozkavat... potom by si bola pre barkoho devka... rob co citis ty a nie na silu sa s barkym bozkavat.este nieco chitis. uzi si to s tvojou laskou ktoru si najdes a neskor budes rada ze si sa nebozkavala s hocikim. vobec nie je bozkavanie dolezite.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spravnu cestu som si vybrala?Posrim poradte :( - Fórum - ZDRAVIE.sk