Tabletka po

Príspevok v téme: Tabletka po
matulikes

Dobry den.Pred 8 dnami som zobrala "tabletku po",Escapelle,vsetko prebiehalo normalne,az do 4-teho dna od uzitia tabletky,ked som dostala predcasnu menstruaciu.Trvala cca 4 dni.Prejavovala sa ako normalna menstruacia.Dost ma to znepokojilo,zlakla som sa,pretoze som sa s tym nikdy nestretla,a neocakavala som to.Ked menstruacia prestala,zacalo ma po 7 dnoch od uzitia tabletky bolet podbrusko na lavom boku pernamentne,a taktiez pri moceni.Je mozne ze je to z prechladnutia,ale nie som si ista,pripisujem to tiez k tej tabletke a dost sa bojim ze mi hormony,ktore obsahuje Escapelle narusili moj menstruacny cyklus a nie len to.
Vopred dakujem za skoru odpoved

mončičák

no...tak toto mám najradšej- "koľko ľudí, toľko chutí"... Keby nešlo o takúto vážnu vec, tak je to fajn, ale toto ma nijako neteší! Teraz- čoho sa držať? Ak nie od 4dní, tak som tehotná alebo nie som? ochjoj- pomaličky začínam pochybovať, že tie nervy mi/nám za to milovanie stoja. Ale čo by sme my pre tých chlapov neurobili, že jo? heh

bambulo7

to je dobra blbost ze musi prist do styroch hodin, ja som ju uzila, nemala som ziadne bolesti a menzes som dostala na cas, neviem z kade su informacie ze musi byt do 4 dni, je to hovadinka

mončičák

no tak BOHUŽIAĽ akurát dnes som musela tuto tabletku (pre istotu) užiť. Radšej si teraz rozhádžem menštruačný cyklus,a vytrpím si nejaké tie bolesti ( keď som bola blbá a nezodpovedná) ako keby som mala o 9mesiacov kočíkovať... Takže - teraz sa už len modlím, aby som dostala do 4 dní menštruáciu a snád bude všetko v poriadku.
Mimochodom- užila som Escapelle //vyšlo ma to na 664,-SK (teda môjho drahého) / a zarážaujúce je, že o tom, že menštruácia musí do 4 dní prísť, som sa dočítala až tu na nete a nie na príbalovom letáčiku...
Tak teda držte palce a hádam do dobre dopadne.

deedee

PS Brucho ťa bolí asi z toho, že ti prechladli vaječníky. Daj si teplé obklady, urologický čaj a ked to neprejde, choď gyne.

deedee

Z tabletky PO vám vždy musí dojsť menzes...Ak nepríde, tak je neskoro a ste tehotné. Nemusí byť taký silný, ako normálne. Ale prísť by mal, pokial ste nezobrali tabletku neskoro.. Ja som tiež zobrala a z tej tabletky mi bolo pekne zle...Ale menzes prišiel a bol pokoj. Mali by ste sa radovať a nie strachovať...

majuskaaa

tiez som vzala tabletku po rovnako sa mi neocakavane objavila menstruacia,ale o cosi slabsia ako predtym s malym mnozstvom krvi.tie bolesti podla mna nepochadzaju z ucinku tabletky...ale skor z toho prechladnutia.menstruacia moze prist o cosi neskor,ak sa neobjavi viac ako 4 dni po ocakavani menstruacia treba spravit test,alebo navstivit svojho gynekologa...pisem veci,ktore miu hovoril gynekolog,tak dufam,ze pomoze a z predcasneho krvacania si netreba robit velku hlavu,to prejde:-)