Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vela znamienok...:-(((

Príspevok v téme: vela znamienok...:-(((
janka17

ahojte. v poslednom case sa mi robi strasne vela znamienok hlavne na chrbate a rukach..velmi ma to trapi, lebo vyzera to fakt hrozne! neviete ako tomu predist? oni najprv vyzeraju ako normalne vyrazky, ale potom su z toho znamienka..trapi ma to,,nechcem byt cela vyhadzana..co mam robit? mate s tym skusenosti? dakujem

agina

Ja som dokonca v nejakom casopise citala, ze ti, co maju po tele znamienka, sa dozivaju dlhsie ako ti, co ich nemaju:)To na odlahcenie situacie:)

1tanja

pre brigita
No ak mas na mysli taký červený fliacik na tvaricke tvojho babatka, tak ide pravdepodobne o prasknutú cievku. Mala to moja sestra. Mala to na čele, a bolo jej to dost vidieť, sa jej to aj zvačšovalo, no a maminka bola z toho neštastná, lekarka jej vravela, že sa to vstrebe do 6 rokov a mala pravdu, dnes ma 10 a po červenom flaku ani stopy... len neviem, či nejde o niečo iné. Nezufaj a skus sa opýtať lekarky

robo:)))))

Janka, nic ti neostava len sa s tym zmierit... ja mam ten isty problem, takze opalovanie sa u mna skoncilo tak v 14 roku zivota... je to pohoda, nestresuj

brigita

Pekne prosim o radu alebo informaciu co sa da robit s flacikom-plamienok velkosti fazuke na tvaricke 3 mesacneho babatka diki moc

ethel

vzniku znamienok sa nedá zabrániť-žial..ale ich vznik sa dá trošku obmedziť tým,že sa nebudeš v lete opalovať...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.