slova

Príspevok v téme: slova
larino

mam 4 mesacny vztah viem alebo ason som tym velmi presvedceny ze ma moja prijatelka lubi ale nepocut to z jej ust ked ja jej nieco poviem tak to opetuje ale sama velmi malicko nieco povie.V sms alebo ked spolu chatujeme to napise velmi casto ale nehovori to co vy nato? baby vy svojmu chalanovi hovorite nejake mile slova?

rada

larino, ano nasvedcuje tomu. Je hanbliva a nevie prejavit city. Toto byva vacsinou u chlapov a ako vidis, taky ma problem aj tvoja priatelka. Moj priatel mi to zacal hovorit pol roku aj pol a ked vidis, ze to ma vyznam a vies a citis, ze ta ma rada, tak maj trpezlivost. Skus to robit aj ty ako ona. Dlho jej lasku nevyznavaj a bude jej to chybat. Potom ked ti to vyktne, tema sa na to otvori a vy si to vysvetlite navzajom.

fraisee

asi by som nevydrzala vo vztahu keby mi to niekto nepovedal.. bud sa to niekto hanbi povedat, lebo je prenho "lubim ta" vzacne alebo si nie je isty svojimi citmi, co je ta horsia moznost

leila

mat vase problemy..ja som s priatelom rok a pol skoro a v zivote mi nepovedal ze ma lubi ani nenapisal..co by ste robili vy hm?

larino

ona niekedy ma vie totalne prekvapit niecim co povie alebo aj spravy ze naozaj to vyzera ze to uz pojde super ale potom ako by sa zasekla a zase velmi dlhu dobu nic nespravy vobec ani malickost.Niekedy si myslim ze v istych chvilach pomne naozaj velmi tuzi a potom inokedy akoby aj vobec je to mozne a normalne take nieco?nasvedcuje niecomu take spravanie?

rada

larino, ste spolu kratky cas a niekomu to trva velmi dlho to vyslovit nahlas. Lahsie sa to pise. Daj tomu cas. Ja mam tiez priatela, ktoremu dlho trvalo, kym mi povedal, ze ma lubi, hoci som to vedela ze ano. Daj tomu cas.