Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skúsenosti s HAK Belara

Natalia_29

Beriem belaru a som nadmieru spokojná. Pleť sa mi vylepšila, menštruácia pravidelná, bezbolestná. Podrástli mi aj prsia čo niektoré baby môžu brať ako nežiadúce. Priberanie je podľa mňa individuálne a podľa toho či baba rada je alebo si to udržuje pod kontrolou. Ja osobne jem tak ako som jedávala a nepribrala som.

Lussy-14

Belaru som užívala 5 mesiacov, nikdy pred tým som toľko nejedla ako pri nej, samozrejme som aj pribrala, ale čo môžem pochválit je, že sa mi zlepšila pleť aj vlasy

kikus23

Belaru som užívala 5 mesiacov a musela som ju vymeniť. Z toho som 4 mesiace malá také krvácanie, že som v kuse krvácala minimálne 15 dní. Bolo to dosť nepríjemné... sexuálny život dosť trpel, keďže sme s partnerom mohli mať sex iba 2 týždne v mesiaci. Ale aj tak najhoršie boli tie bolesti! Menštruácia je sama o sebe dosť nepríjemná, a teraz si predstavte že vám trvá 20 dní! 20 dní bolesti, nemohla som si ísť poriadne zaplávať alebo zabehať do posilky. Dúfam, že s mojou novou HAK budem mať lepšie skúsenosti.

andrika

Ja som belaru uzivala 2 roky a nemozem si ju vynachvalit. Nemala som absolutne ziadne problemy. Nepriberala som z nej,nemala som ziadne bolesti pri menstruacii,akne mi zmizlo taktiez. A to, ze mas velku chut na sladke si nemyslim,ze by to mohlo byt z toho. Ale tak kazdy je iny.

Weraa

Belaru som začala užívať ako prvú hak. Musela som ju vysadiť pretože som mala z nej silné depresie a bolesti brucha sa znásobili. Neviem či sa oplatí pretože je aj dosť drahá. Ale nájdu sa aj také prípady ktorým sadla. Takže by som ju nezatracovala na 100%

xyz123456

Chcem sa spýtat, či má užívanie antibiotik - Megamoxu vplyv na vedlajší účinok HAK - Belara? ATB beriem od piatku a včera večer som si dala prvú tabletku HAK.. no dnes ráno som mala bolesť na hrudi, ktorá trvala viac ako 5 minút a žalúdočnú nevolnosť. poradíte mi niekto? Mala by som po dobratí ATB zase skúsiť Belaru?

Dominika1127

Dnes som bola u gynekologa a namiesto Tri-regol mi dnes predpísal Belaru no po týchto článkoch čo tu čitam som zdesená,normálne sa bojím ju kupiť každá tu píšete že hlavne na problémy s pleťou ale tie nemám vobec mám uplne čistu pleť len mávam strašne silné bolesti pri menštruácii ale ževraj to záleží od organizmu tak ju vyskúšam a ak mi nesadne hned ju vysadím ale strašne sa bojím že z nej priberiem to nechcem:(

Peta 0610

Kokos jak cítam aka je zla tak normalne rozmyslam ze ju vysadim .. ako nemam pocit ze nesedi vobec som nepriblala a akne uz zuadne nemam ,, Jedine co sa mi trosku nepozdava stale mam niaky tazky zaludok .

9kacenka24

dievcata, ako tak citam o tej belare, pravdepodobne by ju mali asi zrusit z predaja :D ja som ju uzivala 3 roky a posledny polrok s nou boli iba same problemy. Libido na bode mrazu, vyrazky, bolesti prs a brucha, dolamane nechty, obrovska naladovost, z nicoho nic som plakala, hnacky, nadmerne potenie a silny vytok .... no proste katastrofa ... Tak som ju vysadila a teraz som presla na Softinelle a uvidime, co sa stane :) vazne nikomu belaru neodporucam, viem, ze kazdy organizmus je iny, ale nestoji to za ten risk ;)

jazminka

dobry den ja som zacala brat belaru a len 9 tab. som vybrala ale musim ju vysadit je mi velmi zle zo zaciatku len zaludok bolel ale postupne sa to stupnuje zhorsilo sa mi videnie, bolesti hlavy, bolesti chrbta nafuknuta som stale , vyrazky,hnacky, zvracanie, a este k tomu stavy na odpadnutie. chcela som sa Vas opytat ci niektora ma take skusenosti?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skúsenosti s HAK Belara - Fórum - ZDRAVIE.sk