Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skúsenosti s HAK Belara

b...

Ahojte,
počula som že Belara je velmi silná antikoncepcia, je to pravda?
A máte niake skúsenosti s vedlajšími účinkami ?

pufik

ja by som sa chcela spýtať, či sa tu nájde niekto, kto v dosledku uzivania belary má slabšiu chuť na sex,prípadne ziadnu? :-S ja to beriem uz viac ako rok a predtym som nemala ziadne problemy, takze si myslim ze je to sposobene tabletkou...

jankaaaaaaaaa

je tto z hak a mozes si zato sama kedze si nespravila prestavku ! taketo posuny menzesu mozes robit po 3mesiacoch uzivania a hned v prvy mesiac! navyse pri belare sa spinenie a krvave vytoky objavuju velmi casto. je to uz davno zastarala hak, neviempreco ti ju vobec predpisali

Leonka77

ahojte,
beriem belaru uz 1 a pol mesiaca (7dnovu pauzu som si nedala), dovtedy som nebrala ziadnu inu HAK, zatial som ziadne velke problemy nemala, len ma pobolievaju prsia a obcas spinenie ale pred 3 dnami som mala pohl. styk a odvtedy mam krvavocerveny vytok, uz to nabera na hnedu farbu a menej a pobolieva ma brucho obcas, myslite ze mam skocit ku gynde alebo pockat?asi to moze byt z HAK ci?

denisaKE

medittera: ja som to tak robila vždy v lete a v zime - som športovkyňa, takže menzes mi "vadí" a nemala som žiadne problémy, ale každý sme iný.

mediterra

Ahojte, prosim, poradte. Dnes zacinam s HAK. Gynekolog mi predpisal Belana s tym, ze prve tri mesiace ich mam uzivat bez klasickej 7dnovej prestavky. Vraj to bude v pohode, podla najnovsich výskumov zena nepotrebuje menstruaciu. Mate s tym niekto skusenost?

denisaKE

mne odišla chuť na sex :P ale ináč pohoda...chute som nemala, ani som nepribrala - ale je pravda, že po vysadení som prudko schudla.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skúsenosti s HAK Belara - Fórum - ZDRAVIE.sk