Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prijmat alkohol inym a menej skodlivym sposobom?

Príspevok v téme: prijmat alkohol inym a menej skodlivym sposobom?
ordeal

Pekny vecer, predtym nez by som sa dostal k tomu co som tou otazkou vlastne myslel, tak by som aj rad - relativne strucne - vysvetlil situaciu. Kamarat bude tento weekend oslavovat 18te narodeniny a hadam ze vsetci dobre vieme, ako sa dosiahnutie plnoletosti oslavuje :). Tak isto ho este caka stuzkova, dozvuky a silvester behom tohoto nasledujuceho pol-roka. Lenze problem je v tom, ze nedavno dostal mononukleozu ( nastastie nie az tak vaznu, ze by musel ist do nemocnice ), ale predsa ma dost prisnu dietu ( len dusene jemne mäso, vela zeleniny a podobne ) a ktomu patri aj zakaz alkoholu. Tak sme nejak rozmyslali, ako by sa to dalo vyriesit a spomenuli sme si na jednu vec, ktora sa tak povravala. Neviem ci to je pravda - praveze to by som rad tymto prispevkom zistil -, ale poculi sme, ze sa da aj nejak tak opit, ze sa vyleje do kybla alkohol a nejak sa na to s vyzlecenymi gatami na to sadne. Osobne si to viem z jednej strany nejak predstavit, ale na druhej strane to vyzera a znie moc blbo, aby to bola pravda :D. Problem je totiz s tou pecenou, kedze mononukleoza aj na nu "utoci" - neviem, nevyznam sa az tak odborne do toho... vsak preto sa aj obracam na vas :)

ordeal

dakujem vsetkym za odpovede :)...... co si z tohoto tak mozem vydedukovat, tak to s tym kyblom bolo asi tak myslene, jak to ti gurmani robia..... len vo vacsiom rozmere :)....

RNG

Ked chces pocitit nasledky alkoholu bez pozitia velkeho mnozstva, mierne si nahrej v teplej vode nejaky alkoholicky napoj(staci 1-2 lyzicky v pohari), strc do pohara nos a poriadne z hlboka sa nadychni.
Na par sekund budes mat pocit totalneho spitia, takze to rob podla moznosti posediacky.
Gurmani si preto nalievaju konak do specialnych poharov(sniffter), zohrievaju ich v dlaniach a z casu na cas sa dobre z nich nadychnu.

lea

vsak to je zname, ze modelky, aby neprijimali v alkohole zbytocne kalorie, si namocia tampon do alkoholu a potom zavedu.. do vaginy

>:(

a ty si myslis, ze alkohol, ktory sa dostane do krvi cez sliznicu anal. otvoru je menej skodlivy ako ktory sa do krvi vstrebe cez zaludok?? Je mozne sa opit i ked alkohol nevypijes ale ucinky na organizmus to ma tak isto skodlivy. ozrat sa do nemoty - tot dokaz dospelosti.. blbci.. a este k tomu s mononukleozou..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prijmat alkohol inym a menej skodlivym sposobom? - Fórum - ZDRAVIE.sk