Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kontaktne sosovky

evula

chcela by som si aj ja objednat sosovky na nete, ale mam na pravom oku cylinder... neviete, ako to objednat, lebo da sa tam zvolit si len normalnu dioptriu??

timea1

Ano presne surevue nosim, uz asi treti rok a som s nimi velmi spokojna,no a ked si tak prepocitam na jednej krabicke usetrit 300 sa oplati, a ak objednam si este 1 krabicku,+roztoky, tak aj postovne je zdarma :)

age44

no tak to mas asi surevue, vsak? tie cire by ti mali dojst asi za 2 az 3 dni. uz som objednavala aj cez www.isosovky.sk. tam som dokonca platila prevodom vopred, tiez velmi seriozna firma, ale su tam drahsie sosovky.
a ozaj, doba spotreby na k.s., ktore mi dosli je az do r. 2012. takze aj to je ok. este je jeden portal www.nosimsosovky.sk, su tam zas niektore druhy lacnejsie, ale nemam overene.

timea1

Aha, no super tak ti dakujem za radu. Ved prave ja tiez nakupujem u opticky za 1300 a tam su len za 950 ako pises. No tak si teda objednam. :)

age44

no ano, vsetko doslo ako malo, mailom ta upozornia na to, kedy ti asi dojde tovar, no a dala som si to na dobierku, takze som platila az po dodani. brala som roztoky aj sosovky, ale farebne, takze doba dodania bola tri tyzdne. ceny maju naozaj dobre, vsak mesacne, ktore ja kupujem u opticky za 1300, su tam za 950,-sk. neviem, ci sa tak skoro vyberiem k opticke :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kontaktne sosovky - Fórum - ZDRAVIE.sk