Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zaľahnuté v ušiach

sisisen

Ahoj ja mám už zaľahnuté v ušiach skoro týždeň, nebolí ma ale nič mi nepomáha na odľahnutie. Neviem čo už mám skúšať.
Ani skákanie na jednej nohe ani voda do ucha, tak tiež nepomohlo ani prefukovanie .. nič nepomáha

Adame

Ahojte ja by som sa vas chcel spytat že ked mám nadchu tak mi možu stoho trochu zalahnut uši ? a aj mi vnich puká ked prehltnem. Neviem či si to namyšlam že mam zalahnute ale normalne počujem len tak trocha citim že mam zalahnute. Neviete mi neako poradit. Za každu odpoved dakujem

Vanesska0

Dobrý deň , ja mám v ušiach 2 dni a skúšala som skoro všetko , ale nič nepomáha a strašne sa bojím že mi to budú prepichovať :( Ak poznáte ešte niaku metodu prosím píšte mi.
Ďakujem.

johnnyM

Mne pomohla morská voda- stačí si ju nabrať do pohára a vtiahnuť do nosa a nechať pôsobiť. Zopakovať aj viac krát.
Pekný Deň :)

Hrabino11

Ahoj ja mam zalahnutie v usiach stiri mesiace.Co mam robit ket uz som bol aj na usnom.Doktor mi to prefukol no ale nic.Bral som Troft{liek}robil som prechlanie na prazdno a fuknutie do nosa,zivanie.Co mam urobit??Prosim poradtemi.Naozaj bi mi pomohol AUDI sprej????

prhlava

Ak mate zaľahnuté v ušiach pomáha 3 až 4 krát denne kvapnúť do každej nosovej dierky 3 kvapky 1% Sanorínu. Po dni až dvoch sa vám uľavi a do troch dní je po probléme.

- mira

Skús ušné sviečky. Tomuto stavu predídeš ak zabrániš zanášaniu uší hlienmi z mlieka a mlieč. výrobkov. živočíšnych a stužených tukov, bielej múky.
Prečisťuj sa zeleninou a potravinami s vlákninou.

Kyselina palmitová a stearová sú nasýtené mastné kyseliny, ktoré tuhnú pri teplote 62 a 70 stupňov. Potrebuješ ich roztopiť aby sa uvoľnili a komínovým efektom vytiahnuť. Sú rozpustné i v alkohole.

luchia6

Dobry den, poradte mi prosim co mam robit ked uz mam skoro 3tyzden zalahnute v usiach.v prvom tyzdni ma pobolievalo ucho.k lekarke nemam cas ist som doma s malym chlapcom a skuste mi poradit nieco aj bez lekara.
pouzila som uz aj kvapky otobacid do usi audisprej, peroxid vodika 3% a stale nic.jedno ucho troska odlahlo ale druhe je total jak zabite.
dakujem za radu a odpoved.

owca

ahoj ja mam zalahnute v usku uz 2 dni a neviem co s tym a sa bojim ze zomieram nic nepomaha ale mozno ti pomozu kvapky z lekarne)peroxid)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zaľahnuté v ušiach - Fórum - ZDRAVIE.sk