doslaka tak co mam robit ? ? ?

Príspevok v téme: doslaka tak co mam robit ? ? ?
zdenkafrfr

Byvam v jednej obci na Kysuciach,kde mame stomatologa s ktorym ale niesom spokojna a odmietam k nemu chodit.Preto som sa chcela objednat k zubarovi do vedlajsej obce,odtial ma vsak vypoklonkovali s tym ze ved v obci mame stomatologa tak nevidia dovod preco by ma tam mali prijat.Skusila som teda v druhej obci,s rovnakym vysledkom.Obvolala som teda styroch stomatologov v okresnej nemocnici v Cadci s umyslom prihlasit sa k nim a urobit si prehliadku,bola som vsak vsade odmietnuta.Tak mi teda niekto poradte co mam doslaka robit aby ma vobec niekde zobrali bez toho aby som pocuvala same: ved vy mate v obci zubara nie? To je povinny?

zubok

Agina vidiet ze ty zijes asi v meste a nemas ani ponatia co to je hladat zubara na dedine a v okresnom meste.Ked skusi v najblizsom meste tak na cestovnom zbankrotuje.Ty asi necestujes autobusom do ineho mesta k zubarovi vsak? Ja ano a cesta ma stoji 255,sk tam aj spat co je dost vela nemyslis?

priamo z miesta činu

preštuduj si práva pacientov,ktoré nájdeš aj na tejto stránke-daj vyhladať!A použi svoje práva..

zuzinka7

uz davno skoncila rajonizacia podla bydliska.odvolaj sa na zakon,podla ktoreho mame pravo slobodnej volby.najlepsie by bolo,keby si vedela o nejakej kamaratke,alebo clenovi rodiny, a odvolala sa na neho,ze ti toho noveho zubara odporucila,lebo je dobry,to zaberie.musis aj trocha pochvalit jeho ego.vies,ak mu budes hovorit,ze aj tam ta nezobrali,aj tam,budes sa javit ako problemovy typ a nezoberie ta ani on.drzim palec!

pepe1

Ja som mal kedysi taktiez takyto problem.. Mame aj mi v nasej male dedinke zubara, a nebol som s nim spokojny. Ona to brala ako samozrejmost, vsetci co tam byvame ze budeme chodit k nej.. Z kazdej navsevy a preventyvnej prehliadky, co balo 1x za rok, som si domov od nej priniesol aj "AFTY", male biele pupienka na dasnach a vnutornej strany lic.. Pokial som chodil na zakladnu skolu bol som prideleny k nej, ale akonahle som zacal chodit na strednu, tak som zmenil aj zubara, aj ked ma ona nechcela pustit, ze mi neda kartu.. Musel som si zalozit novu kartu..
Ale je to somarina, ze ked mate v obci zubara, ze namas narok zmenit ho, ked nie si s nim spokojna.. Nemozu Ti ziadneho doktora ci zubara prikazat..
Ziadaj svoje a nedaj sa odbit..
Pekny den..