Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNG prosim o radu

Príspevok v téme: RNG prosim o radu
22tana

RNG prosím ta pomož mi...som už na dne. Strašne mi vypadavaju vlasy...bola som u lekara, no ten mi s tým nevie pomocť. Diagnostikoval mi niečo také, neviem to presne povedať ale také niečo ako porucha tvorby nejakých žliaz...alebo niečo také...no a sa mi v hlave robia také nanosy supín...ale strašne vela mi vvypadavaju vlasy. Bojím sa že o ne pomaly prídem a nechcem aby som musela mat parochnu, ved mam iba 25 rokov, prosím ta čo by som mala robiť? Lekar mi dal vitaminy zinok, vitamin A a B. Mam ich jest 3 mesiace a dal mi aj nejakú masticku, ktorú si vtieram do vlasov, ale žiadnu zmenu nepocitujem, praveže naopak, stale mi vypadavaju vlasy, ja som už zle na tom po psychyckej stranke, prosím ta pomož mi ak vieš, velmi pekne ti dakujem. Ozaj a pijem už asi mesiac zihlavový čaj - denne asi 1 až 2 litre.

RNG

Osobne nie som za branie izolovanych vitaminov B, len v specialnych pripadoch. Inac vitaminy B pracuju synergicky, tj jeden podporuje druhy v tele.
Jedine, co zatial mam samotne su B-3(ionositol hexanikotinat), B-12(cyanocobalamin) a B-15(calcium panganate), ktore na niektore problemy treba brat vo zvysenych davkach alebo specialne, ako B-12 pod jazyk.
(sublingualne) lebo cez zaludok sa prakticky neabsorbuje.
Ak bude specificky dopyt po B-6 alebo biotine(velke davky na kozu), mozem doviest aj tie.
Inac dost velke davky B-6 mam v Stress-B, Mega vitamins for hair alebo KLB6, mierny prostriedok na chudnutie, cistenie ciev a zdroj mineralov a jodu=kelp.Pozri si zlozenia.

RNG

Forma horcika je dolezita pri davkovani. Absorbcia zavisi od formy.
Z 300 mg oxidu/carbonatu horcika sa vstreba tolko do tela ako z 30 mg glycinatu.
Ale mam tam aj 500 mg oxidove pilulky alebo kombinaciu cal-mag-zinc, kde su velke davky, zvacsa oxidy a karbonaty, len treba povedat/napisat konatelke.
Taurin je aminokyselina, pouzivaju ho v posilovniach

julia111

RNG, nemas nahodou v shope B6-tku? V ponuke som ju nenasla. A ten horcik co mas, je 30mg? Damian mi odporucil 300 mg/denne. 10 tabletiek horcika denne sa mi zda nejako vela... A este by som potrebovala taurin, nevies kde by som ho mohla zohnat? Dakujem.

RNG

Chlorella ma tvrde bunkove steny, treba ju specialne mliet za studena(dynomilling), co mnohi nerobia a roztrhnu jej bunkove steny varom v tlaku s odrazu znizenym tlakom(podobne ako kukuricne pukance)6takze su rozne kvality chlorely na trhu.
Spirulina naproti tomu ma jemne bunkove steny a vieme ju stravit bez specialnych priprav.
Pestuje sa v cistej morskej vode a nie v uzavretych recirkulacnych bazenoch, ako chlorella.

ciro

123abc,
Chlorella je sladkovodna riasa, nie morska. Podobna morska riasa sa vola Spirulina. Ucinky maju priblizne rovnake s tym rozdielom, ze obsahuju ine mnozsva mineralsnych latok, hlavne co sa tyka obsahu Jodu. Chlorella ho neobsahuje takmer vobec, pricom Spirulina ano.

123abc

choď na www.suncity.sk je tam čaj na regeneráciu vlasov aj ja ho mám,píše sa tam,keď zle funguje oblička-prejavuje sa to na vlasoch,na tej stránke sú iba prírodné produkty a ešte poradím Chlorellu-je to produkt z morskej riasy/www.chlorella.sk majú aj prírodnú kozmetiku

RNG

Je aj vo forme tabletiek aj v prasku. Len jedno je trosku zavadzajuce-meno pangamin. Pangamova kyselina, vitamin B-15 tam je velmi malo. Ak chcete naozaj vitamin B-15, skuste moje predajne.
Imac pivovarske kvasnice dochadzaju aj v upravenej forme, zbavene horkej pachuti(debittered) neviem, ci ten cesky Pangamin je upravovany, alebo len tabletovany. Moze mi niekto napesat, co to zobral? Vdaka.

22tana

pre babelova
chcem sa opytat, to pivne drozdie to je vo forme tabletiek? to maju aj v lekarni???Alebo sa jedna o klasicke drozdie?Vyskusam to, dakujem Vam vsetkým za rady.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

RNG prosim o radu - Fórum - ZDRAVIE.sk