RNG prosim o radu

Príspevok v téme: RNG prosim o radu
22tana

RNG prosím ta pomož mi...som už na dne. Strašne mi vypadavaju vlasy...bola som u lekara, no ten mi s tým nevie pomocť. Diagnostikoval mi niečo také, neviem to presne povedať ale také niečo ako porucha tvorby nejakých žliaz...alebo niečo také...no a sa mi v hlave robia také nanosy supín...ale strašne vela mi vvypadavaju vlasy. Bojím sa že o ne pomaly prídem a nechcem aby som musela mat parochnu, ved mam iba 25 rokov, prosím ta čo by som mala robiť? Lekar mi dal vitaminy zinok, vitamin A a B. Mam ich jest 3 mesiace a dal mi aj nejakú masticku, ktorú si vtieram do vlasov, ale žiadnu zmenu nepocitujem, praveže naopak, stale mi vypadavaju vlasy, ja som už zle na tom po psychyckej stranke, prosím ta pomož mi ak vieš, velmi pekne ti dakujem. Ozaj a pijem už asi mesiac zihlavový čaj - denne asi 1 až 2 litre.

dominikhh55

RNG
chodil som vzpierat a teraz mam problem s ramenom. u ortopeda mi diagnostikovali akromiu, alebo cosi s akromioklavikularnym klbom. dost ma to boli. co by som mal robit aby som sa z toho dostal? porad nejake doplnky, alebo co robit so stravou... coho menej jest a coho viac aby sa mi do dalo dokopy?
mam 16, porad... PLS

22tana

RNG,
a aké konkretne potraviny by som mala jesť??? A chcela by osm sa opýtať, chcem si kupiť vitaminy na vlasy...ale maju ich vela a nie su najlacnejšie...nevieš mi nejako poradiť ktorý produkt si kupiť?
A chcela by osm sa ta opytať, nevieš ako sa da tato choroba chytiť??? Prečo som ju prave ja dostala..už si namyslam, že som sa nakazila od kamaratky na intraku, lebo ona mala strasné problemy s akne...a aj s vlasmi...tak teraz som na pochybnostiach.

RNG

Tana, to je nerakovinna zalezitost.
Na liecenie sa pytaj lekarov. Ja viem len , ake potraviny, potravinove doplnky a prirodzene kremy na to pomahaju.
Je plno ludi, co to potlacilo uspesne.
Vyliecit, to je otazne. To je zalezitost funkcie tela. Tak ako vyliecenie tlstoty(!?!)

22tana

RNG,
chcela by som sa opýtať, vypadavanie vlasov resp. ta moja L 21.0 sa da vyliečiť? a aj zastaviť vypadavanie vlasov? A este niečo, može to byť aj nadorove ochorenie?

22tana

RNG,
dnes som bola na vysetreniach, odobrali mi krv, moc, stery- v stredu mam vysledky.. bola som aj na štitnej zlaze, a rontgene brucha,obličiek tie mam v poriadku. Kupila som si Skin Cap sampon a aj krem, tak len dufam, že sa mi to bude zlepsovať. Pýtala som sa aj na ten sampon s 5%dusikom, no nemali ho, este sa popozeram po okoli. Zatial ti dakujem, že si mi aspon niečo poradil.

RNG

22tana, vdaka ppppp mam konecne zoznam diagnoz
www.primar.sk,
tvoje L21.0 je seborhea capitis(supinatka hlavy),co si zrejme vedela, ked si sa pozrela do zrkadla.

RNG

ppppp, vdaka, to mi pomoze hodne pri vybere vhodnych doplnkov, lebo zo znamej diagnozy mozem zo svojich lekarskych periodik najst odporucene uspesne alternativy alebo prostriedky na predidenie problemov.

ppppp

RNG diagnózy sú medzinárodné v európe - klasifikuje sa podľa MKCH 10, čo je medzinárodná klasifikácia chorôb 10. vydanie. V USA je to podľa DSM 4.