M a t e r n i c a

ewe

ggg-potom,nie si moj pripad,ale mozes mat aj hormonalny problem.Tie antibiotika niekedy narobia tiez paseku v organizme.Vies,vychadzam jedine z toho,ze vlastne aj ked som starsia,tiez som mala tie silne bolesti v podbrusku z hormonalnych a stresovych dovodov.Takze,jak som ti uz pisala,trvaj na odberoch.Neviem ci beries nejaku antikoncepciu,alebo ci neprezivat nejake stresy,tie narobia v nas tiez poriadny zmetok.Takze,vsetko musis prediskutovat s odbornikom a verim,ze ta daju do poriadku.Najdolezitejsie je ze mas citologiu ok.Potom naozaj staci chodit raz za rok na prevenciu.Drzim palce a vsetko dobre!

ewe

ggg-neviem,kolko mas rokov,ak nemas okolo 50 a nie si vtom prechodovom obdobi,neporadim ti.Vies,nieco podobne som mala aj ja a krasne som sa z toho dostala,vdaka svojej doktorke.Takze,ak si mladsia,ziadaj si dalsie vysetrenia,odbery-krv,moc.Nemozu ta len tak odbit.Ak si starsia,potom ti skusim poradit,to,co som absolvovala ja,ok?

lea

ak si mala dobre vysledky, tak cytologia staci raz za rok. to vsak neznamena, ze teraz nemozes mat iny problem - zapal, prechladnute a pod.