Je to ťažké...strácam nádej

Príspevok v téme: Je to ťažké...strácam nádej
brumka

Ahojte Ešte som tu nepísala a tak sa chcem tu vyrozprávať. Som asi v 7.mesiaci a vo februári sa mi má narodiť moje malé.S priateľom sa na naše bábo veľmi tešíme:-)Keďže bývame v každom inom meste tak si hľadáme podnájom.Už hľadáme asi tri mesiace a zatial nič. U priateľa sa to nedá lebo má ešte doma ďalších dvoch súrodencov a u mňa je to problematické.Síce miesta by bolo ale nechcem ostať lebo si dobre nerozumiem s otcom.On si vie dobre vypiť a potom doma robí bordel a my to potom doma trpíme.A v takomto prostredí nechcem svoje dieťa vychovávať.Už som pár krát chcela ujsť z domu...
Neviem prečo ale stále sa nám nedarí nájsť podnájom.Teraz sme mali skoro jeden na ruke v Považskej Bystrici ale potom to majitelka odvolala.Povedala že to chcú predať.A ja už neviem kde mám hľadať...stále obvolávam, telefonujem. Jedine priateľ je naozaj pre mňa mojou oporou a tiež sa snaží niečo pre nás zohnať. Naozaj chcem pre to naše maličké príliš? Nám stačí zatial 1-izbov.byt.Dala som inzerát do Obzoru a budem dúfať že sa nám niekto ozve.Je to veľmi ťažké si nájsť v tejto dobe lacnejší podnájom.Ak už niečo je tak to je dosť drahé alebo už je to obsadené.
Som už z toho zúfalá....

brumka

Ahojte Akurát som si dala inzerát na net ohľadom podnájmu.Držte mi palce aby nám to višlo:-)
Inak moje bábo v brušku je zatial v poriadku.Výsledky z krvi boli O.K. Rodiť budem asi v Považskej hoci v Ilave je tiež dobrá pôrodnica.Už sa na bábo veľmi tešíííííííím :-)

brumka

Ahoj Tibiana
Som rada, že si sa ozvala :-)Totiž my s priateľom si hľadáme podnájom v Považskej Bystrici najlepšie garzónku alebo 1-izbov.byt.Priateľ je zo Žiliny a ja z Púchova.P.B.nám najlepšie vyhovuje pretože to mám bližšie do Púchova a priateľ má dobrú dochádzku z práce.
Môj mail:srogoncikova.veronika@post.sk

t-i-b-i-a-n-a

AhojBrumka, ak je to možné, nechaj mi na Teba mail a skúsim vám pomôcť. Len musím vedieť bližšie info. A nepochopím ľudí.../netuším kto je za tým/...ale tak zákerné slová si nechaj pre seba, úbohé a nabudúce sa podpíš!!!!

brumka

Raz som to skúšala cez net ale nič moc tam nebolo.Skúsim sa kuknúť.Ale neviem skôr je to lepšie cez noviny.To ľudia viacej čítajú.

adela64

a skusala si hladat na internete???ja som obcas pozerala na nete a najdu sa tam celkom dobre ponuky a podla mna aj prijatelne ceny,hm?co ty na to,skusala si to?vela zdaru.

brumka

Díky Ewe Ja si s mamou celkom dobre rozumiem až na otca. mama chce aby som ostlala doma-chce mi pomôcť. Aj tato chce aby som tiež ostala doma ale neviem aké to bude keď sa malé narodí.Myslím si že tato sa tak skoro nezmení...S priateľom si hľadáme podnájom aj preto aby sme boli spolu-chceme sa osamostatniť...on to bude mať ku mne domov ďalej a keby som ostala doma tak sme neni spolu tak často.V Považskej mám tam aj kamarátky tak nepôjdem do úplne cudzieho prostredia.Len sa nám nedarí si nájsť podnájom...Peniaze niake mám našetrené ale je to ťažké si nájsť lacnejší podnájom.

:)

To by bol dobry vôl, čo by si vás nasačkoval do podnajmu..tehotna bez prijmu + nejaka dalsia pochybna existencia:)ani sa nečuduj

ewe

Brumka-je to dost neprijemna situacia.Je to s tvojim otcom az take strasne?Ma uz nejake ine vnuca,alebo toto bude prve?Vies,pisem len preto,lebo male deticky,hlavne to prve vnucatko dokaze robit zazraky so starymi rodicmi.Moji rodicia mi dali kedysi taku dost bezcitnu podmienku,bud sa vydam,alebo/uz mi otec vybavoval interupciu/napriek tomu,ze ja som sa na babetko velmi tesila.Mamka mi pocas tehotenstva robila nechutne sceny,uz som bola skoro pred porodom a ona mi vykrikovala,ci mi to bolo treba!ze som mohla chodit na zabavy a blabla..Ked sa mi narodila dcerka,boli stastni ako blchy.Bol to taky ich maly poklad.Iba tak ma to teraz napadlo,jak som si ta precitala.Ale ty musis najlepsie vediet,coho je tvoj tatko schopny,ten moj bol inac celkom ok.U nas vladli take primitivne nazory.Bolo potom dobre,co najskor vypadnut z domu,ale prave z tychto dovodov.Drzim ti palce,aby vam to co najlepsie dopadlo !