priatel a jeho byvale

Príspevok v téme: priatel a jeho byvale
wiwi

Prosim poradte,dajte vas nazor.Som s priatelom 3roky,cakame o par mesiacov babetko na ktore sa spolu velmi tesime.Avsak viem,ze je stale v kontakte tel. ci mailom som svojimi byvalimi sexualnymi partnerkami.Prejavuje mi lasku vsade mozne,viem,ze ma miluje sme spolu kazdu volnu chvilu,tak isto mi aj vola ci pise ale nerozumiem preco stale komunikujes nimi.Nie casto ale obcas viem,ze ano.Mam to chapat ako kamaratsvo.Mna to dost trapi,ja s byvalimi nekomunikujem.Dakujem

agina

jajajaja taky vztah ta naplna???? Nechapem.....potom skutocne nemilujes a pleties si lasku s chticom.Ako mozes milovat jedneho a spavat s druhym??? Nebudeme tu moralizovat, ani odsudzovat, ale zamyslela si sa niekedy nad tym?

wiwi

Pritlaceny k muru bol dost.Vraj medzi nimi nic nieje len si raz za par mesiacov napisu co nove. Ako posledne jej napisal list,ze s nou konci komunikaciu lebo sa mi koli nej hadame,ze na nu zairlim. Ona nevedele,ze ja o nje viem ale mi ked sme sa dali s priatelom dokopy sme si povedali asi az moc so sukromia.To bola jedna a teraz viem o dalsej.Vraj je len znama ale nechce sa mi verit. Posiela mu na mail kraviny je pravda ale uz som nasla ako slnieko moje ako mas.. a na konci pusa.Mna to vytoci,myslite si o mne co chcete.Bola som ticho ale teraz to na mna dolahlo.Pisala som aj jej,on mi dal mail.Vraj s nim nic nema a,ze s nim konci komunikaciu aby nam nenicila vztah,tak som zvedava.

amanda3

nenalet mu na sladke recicky.pytala si sa ho,bol pritlaceny k muru,co ti mal viac povedat?kazdopadne to nie je normalne,ked s nimi udrziava kontakt.co mu chybaju?ja by som ho poslala za nimi,daj mu jasne na javo,ze ti to prekaza,a ze ked ho este raz nachytas,davas mu padaka.aspon ho vystras,ak by si to nemyslela vazne.ale ja by som to aj urobila!musis byt predsa pre toho svojho jedina na svete!vyhovorky stoja gros.

wiwi

Ahojte babulky,dakujem vam pekne za rady.Ej veru do jazyka som si mala kusnut ale vsetko dobre dopadlo.Je ku mne strasne mily i napriek tomu skaredemu co som mu povedala.Vraj je s nimi v kontakte a keby s nimi chcel vztah tak je davno s nimi ale je so mnou a je stastny.Vraj nikdy nerozmyslal s nimi mat vzta hlebo vie,ze oni toho schopne niesu len by asi podvadzali a to on nechcel. Chce pevny vztah a ten mu ja z lasky dam. Je vidiet,ze sa tesi aj na babetko lebo ma stale chyta za brusko a caka kedy malinke kopne ale to je o cakani a stasti,ale o mesiac ho beriem so sebou na sono nech vidi aka radost nam tam rastie a co to bude.
Mna pred par rokmi podvadzal moj priatel,po 2rokoch ma nechal on koli inej a az vtedy som sa dozvedela,ze vsetko on popri mne stihol.Mala som oci len pre plac.Hanbila som sa sama pred sebou. a ty jajajajaja - tebe nerozumiem uz vobec.Byt tvoj manzel davno letis z domu. Dakuj tomu nad nami,ze je aky je a je stale s tebou. Ste oba necharakterny ludia. Aj ste sa niekedy zamysleli nad tym ako by si sa citila keby to bolo z druhej strany?

hejka

jajajajaaj- ty to mas v hlave asi v neporiadku, milovat dvoch muzov sa neda. Ked takto zijes si len obycajna handra, prajem ti z celeho srdca, aby ta podvadzal tvoj manzel, mozno to uz aj robi a dostanes nejaku dobru vyrazku.

jajajajajajaja

Nechcem Ta trapit ale ja som so svojim byvalym neustale v kontakte. Kazdy uz mame vlastnu rodinu, so mnou sa rozisiel pred 10 rokmi kvoli svojej terajsej manzelke. Cele roky sme spolu spavali, ona to odhalila, odpustila a pokracovali sme dalej. Odkedy mam ja dieta este sme spolu pohl. styk nemali, ale stale sme v kontakte nadalej a nadalej sa mameradi. Neporovnavam tento vztah so vztahom s mojim manzelom pretoze jeho velmi milujem a neviem si predstavit zivot bez neho a myslim, ze tak isto to citi aj on k svojej manzelke, lenze jednoducho berieme sa ako najlepsi priatelia ktori si dokazu povedat, po mnohych rokoch len cisteho sexu ze sa potrebujem, milujeme, chceme a tuzime po sebe. Jednoducho nevieme byt bez seba. Nechcem Ta vsak vystrasit pretoze mozno prave ten Tvoj partner Ti bude cely zivot verny a ich berie naozaj len ako kamosky. Len kazdy si zije zivot inak a ja ho prezivam takto.

fraisee

presne toto chlap nema rad, su to prenho len kamaratky ale zeny to aj tak trapi a nevedia pochopit preco s nimi komunikuje. nehladaj v tom nic, ak je to len obcas,je to ok

ewe

wiwi-vidno,ze svojho priatela velmi lubis,mozno by ti to inac az tak nevadilo.Ale je to vporiadku.Skus sa s nim porozpravat pri nejakej prijemnej prilezitosti,ale opatrne vyberaj slova.Povedz mu,ze nemozes za to,ze mas taku citlivu povahu,ale jednoducho ti to vadi a trapi ta to.Verim,ze ked ta lubi,urcite sa nad tym zamysli a bude to respektovat.Tak ti drzim palce a ked sa vam narodi babetko,tatinka treba zapojit do tej starostlivosti on a nebude mat vobec cas vyvolavat,alebo mailovat svojim byvalim /to ber s usmevom/.Vela stastia a porozumenia !