Stale to nejde

Príspevok v téme: Stale to nejde
zuzana175

s partnerom sa uz osem mesiacov pokusame o styk. no nejde to. ked je doma, tak je to o.k. to mi on vravi, ze mu stoji a je to v poriadku. no ked pride ku mne, dosiahneme ejakulaciu, ale erekcia je slaba, nestoji ju natolko, aby sme mali sex..
moze byt aj problem v tom,ze je unaveny a v strese? a ak ano, ako to potom riesit.
dakujem

zuzana175

del12: ja mam 20 a on 23... obaja uz mame skusenosti so sexom, tak ziadny problem zo zlyhania nevidim. tak co to moze byt podla teba, ked doma u neho je to o.k. ked je pritom sam, a so mnou sa to nedari. pritom ho velmi vzrusujem a hovori, ze problem nie je vo mne.

RNG

Niekedy zvacsena prostata zabranuje plnemu prisunu krvi , niekedy je to nedostatok cirkulacie alebo malo NO2, ktory rozsiruje zily na privod krvi.
Zvacsenu(hyperplazicku) prostatu sa da zmensit bratim sterolov(saw palmetto, pygeum, tekvicovy olej).
Vytvaranie NO2 podporuje z doplnkov aminokyselina L- arginin(3 gramy, pracuje 4-6 hodin)
Na cistenie zil od tukovych nanosov treba brat 1-2 x do tyzdna lyzicu cisteho lecitinu(granulat, rozvari sa v polievke, nezmeni chut.

del12

Pre Mehehe: ejakulacia može nastat aj pri ochabnutom, alebo nedostatočne erigovanom penise.
Pre Zuzanu: podla veku - ak je mladýtak sa jedná o nejaku zravotnu poruchu, problem s erekciou može byt raz, dva razy , ale nie osem mesiacov,

lea

zuzana175, vsak to je tvoja vec, ale si rozmysli co budes robit v buducnosti s takym chlapom, co uz pred zaciatkom pohlavneho zivota potrebuje Viagru. a mozno mate len malo rokov, preto vam to nejde. teraz uz vselijake 13tky skusaju sex

mehehe

nechápem ako dosiahnete ejakuláciu, keď nestojí poriadne (?)... no ten tvoj priatel už mal sex ?? mohol by to byť strach zo zlyhania, ale 8 mesiacov... po 8 mesiacoch neschopnosti v tom už musí byť aj niečo iné

lea

no neviem baby. na vasom mieste by som sa asi zamyslela, ze co to mate za chlapa co nevie ani ... vsak to aj zvierata vedia automaticky

zuzana175

ked by sme chceli viagru, tak to treba ist k lekarovi, lebo je to len na predpis. ale, tak myslim si, ze viagru by aj prijal, ale k lekarovi nechce ist, pretoze on mi povie, ze on je zdravy. proste to len nefunguje u mna. aj ja som si uz vselico myslela, ze chyba je vo mne, ale tiez ma lubi a vzrusujem ho. a ten tvoj bol u lekara? a skusali ste uz nejake ine lieky?

:-((

zuzana aj ja mam taky isty problema a velmi ma to trapi, nielenze intimny zivot nula bodov,ale aj mam taky cudny pocit, viem,ze ma priatel lubi a ze sa mu pacim, ale aj tak.skusali ste viagru alebo podobne??ja na to priatela pomaly nahovaram.inac nema praielaj ine problemy, zdravotne?/cukrovka..moj mal zapal prostaty, dost casty v mladom veku, len maloktory si to lieci,prejavuje sa to aj bolestou brucha, probl.s mocenim a poruch.erekcie