nechut k bozkavaniu

barca000

KIKI:A to by som nerobila hladat chlapca podla toho ci sa chce alebo nechce bozkavat....ked najdes tu pravu lasku budes to vediet aj podla toho,ze ta dotycny bude milovat aj ked bude vediet ze s tym mas problem:)ver tomu.

barca000

Ja mam skveleho manzela a tiez ma problem s bozkavanim.....mal predo mnou priatelku a ta mu dala na silu jazyk do ust a tak sa mu to sprotivilo.....musi to byt pocit ako ked si das do ust slimaka bez ulity....asi.No a my sme sa na zaciatku chodenia troska bozkavali dufala som ze sa budeme stale ale ustalo to .Najskor som sa hnevala ked to na mna dolahlo ale teraz som si zvykla a sme spolu vyse 2roky a nestoji na tom nas vztah :)....milujeme sa a je nam spolu super.

kamoska

ja si skor myslim, ze si narazila vzdy na chlapa, ktory sa bozkavat nevie. Pokial sa chlap vie skvele bozkavat, nemusis ho ani milovat, aby sa ti z toho podlomili kolena.

kiki

ja by som bola stastna kebyze najdem chlapca ktory sa bozkavat nechce:D ale bojim sa chlapcovi povedat ze sa nerada bozkavam. a ked sa mi niekto paci a uz to vyzera ze si ideme dat pusu tak ja sa zacnem citit zle a uhnem alebo mu dam pusu iba taku obycajnu a on si potom mysli ze sa mi nepaci:( je to naozaj problem...

nata

no neviem neviem miruska, zda sa mi ze nieco v tom vasom vztahu nie je v poriadku ked ti dava pusy ako starej mame :-) ja by som ti radila najst si niekoho ineho...

miruskkka

..ja mam s priatelom podobny problem.. nerad sa so mnou bozkava ale netusim preco, lebo na zaciatku vztahu sme sa bozkavali kazdu chvilku a bolo to krasne ale teraz to vypada tak, ze bozky nie su pre neho dolezite.. ale pre mna znamena bozk naozaj vela, je to najkrajsi prejav lasky a je pre mna dolezitejsi ako sex.. no fakt neviem co si mam o nom mysliet.. ked mi da pusu, tak len taku akoby staru mamu bozkaval :-) ked som sa ho pytala preco sa nechce so mnou bozkavat tak len stichol alebo si nasiel nejaku nezmyselnu vyhovorku.. no fakt neviem co mam robit.. som mu minule pohrozila ze si najdem niekoho ineho, takeho ktoremu moje bozky nebudu vadit :)) no ozaj neviem co sa s nim deje..no co by ste robili vy? neviem si predstavit ze s nim budem cely zivot bez poriadnej pusy :-/

femmfatal

,a poviem mu pripadne nech si umyje zuby ak mi nevonia.ale zo svojim poslednym sa pri sexe rada bozkavam.pred tym z inymi moc nie.je to mozno vychovou matky,tak sa nebozkavaj na usta.urcite tm bude ze ti nico podvedome na nom vadi,,a sama nevies co..

ajajka

ahoj kiki!tak ja prezivam nieco podobne, teda nie az taky extrem...ale tiez nevidim v bozkavani neviem co uzasne, ja to beriem tak ze je to fajn..no mozno to je aj tym, ze si myslim, ze sa neviem dobre bozkavat

livia6

pockaj na pravu lasku!rozbusi sa ti srdce ked sa s nim bozkavas?ak nie,nie je to to prave orechove:D bozky chutia fantasticky.