Bolava hrcka na kostrci

Bohu7mila

Dobrý den, mam taky problem. Už tretí den mam pri kostrci tlak velku bolest a od včera už aj nejaky vyrastok. Nemozem spavat od bolesti. Na pohotovosti mi odporucili len malo sediet a sem tam si dat analgetika :( viete mi poradit co s tym?

Mia 24

Ahojte, ja mam to iste a zapaluje sa to striedavo, niekedy kazdy mesiac, niekedy raz za polroka, zacalo to ked som otehotnela, ale prvy krat to po par dnoch preslo same, o par mesiacov zas a musela som uz na chirurgiu, teraz uz rok som mala pokoj a zas to mam zapalene, uz som bola asi 10 krat na narezavani u chirurga, posielal ma na operaciu, ale nemozem si to dovolit, kvoli dcerke, nemala by s kym byt, tak to riesim kremom ichtiol, dam ho na gazu poriadnu vrstvu a rovno na zapalene. Vytiahne hnis. Ked do dvoch, troch dni necitim zlepsenie, navstivim chirurga, po narezani hned citim ulavu, este tyzden sa to hoji, ale potom uz v pohode.

Mia 24

Ahojte, ja mam to iste a zapaluje sa to striedavo, niekedy kazdy mesiac, niekedy raz za polroka, zacalo to ked som otehotnela, ale prvy krat to po par dnoch preslo same, o par mesiacov zas a musela som uz na chirurgiu, teraz uz rok som mala pokoj a zas to mam zapalene, uz som bola asi 10 krat na narezavani u chirurga, posielal ma na operaciu, ale nemozem si to dovolit, kvoli dcerke, nemala by s kym byt, tak to riesim kremom ichtiol, dam ho na gazu poriadnu vrstvu a rovno na zapalene. Vytiahne hnis. Ked do dvoch, troch dni necitim zlepsenie, navstivim chirurga, po narezani hned citim ulavu, este tyzden sa to hoji, ale potom uz v pohode.

nikolienka

ahojte potrebujem pomoc ... aj mna z nicoho nic po prebudeni zacala boliet nejako kostrc no nedavala som tomu nejako pozornost lebo som si myslela ze som sa niekde udrela no den co den ma to bolelo viac a vedela som ze to asi z udretia nebude ... po troch dnoch som si nahmatala akusi tvrdu navretu hrcku a tersz uz nemozem koli tomu qni lezat na chrbte ... neda sa to inak riesit ako operaciou? za1 mam velky strach a za 2 nemozem si dovolit operaciu koli skole... prosim pomozte,poradte mi som v zufalej situacii :(

Adriano Adri

Total bolest teraz mi to rezala a bez umrtvenia aj by som nadaval no bolest po....a isiel som tam bez bolesti a nemal som to ani velke

stefo

ahojte, ja som mal tiez podobny problem. Mam sedave zamestnanie a dost ma to bolelo, nemohol som uz poriadne sediet, cupiet. Riesil som to takto.
kupil som gel MESOCAIN (sluzi na lokalnu anestezu), neviem nakolko to bolo ucinne :)
Umyt, potriet gelom a dat niekomu prepichnut ihlou a nasledne vytlacit vsetok hnis. Asi na to treba niekoho so silnym zaludkom, tolko hnisu som este nevidel.

Nasledne dezinfikovat, ja som pouzil mast BETADINE. Z vecera na rano sa to vyrazne polepsilo

alebo druha moznost, navstivit doktora ;)

Ivka 1

z obličkového pásu nie ale z tepla,ktoré podporilo zápal , teraz už len podporiť vyhnisanie , vyčistiť ,vždy vydenzifikovať- septonexom,potierať propolisovou tinktúrou, podporiť vyhojenie propolisovým krémom

tomc

moze ta hrcka vzniknut aj z oblickoveho pasu???. Doteraz som nemal ziaden problem a vcera to bol tyzden co som ho zacal nosit, vecer z nicoho nic mi to opuchlo.

Lackovic

Tak a problem vyrieseny navstivil som znameho lekara ten mi odporucal vseliake mozne masticky a lieky no jedina vec ktora na to naozaj viditelne (behom noci) urobila zazrak bol BETADINE dezinfekcia a krem.Neveril som ze tak rychlo pride ulava a viditelne zmensenie hrcky. Najlepsie je to po sprche vecer vytlacit vydezimfikovat a dat krem vrelo odporucam a este raz dakujem za reagovanie na moj prvy prispevok