mate skusenosti s minervou?

Príspevok v téme: mate skusenosti s minervou?
zuzicka1983

ahojte, chcem sa spytat ci niektora beriete minervu a ake mate skusenosti s nou. O ostatnych antikoncepciach tu je strasne vela prispevkov a o tejto minimalne. Mam ju zacat brat no niesom si ista kedze sa o nej pise strasne malo. Hlavne vedlajsie ucinky, priberanie, chut na sex, bolesti hlavy atd. Totiz nemam problem s pletou a aj tak mi to dala lekarka tak neviem ci to nevadi. Dakujem vam

Vločka

takmer kazdy den bolest hlavy, je to jedniny problem ktory s minervou mam, inac vsetko je OK, beriem ju 1. mesiac, ak bolest na dalsi mesiac neprejde vysadim ju

januška

no babulka ja som ju brala teraz uplne prvy mesiac a idem ju vysadit.dali mi ju kvoli vlasom.asi prvych 18 dni ma kazdy den bolela hlava,potom som mala 3 dni zavrate,potom zase problemy so zlcnikom a ,myslim ze to vsetko z tych tabletiek.lebo predtym som taketo veci nemala.takisto ma z nich bolieval aj zalduok ale s tym mam uz dlhsie problemy.chut na sex u mna neovplyvnovali ale bola som hrozne naladova,pribrat som tiez nepribrala.nastastie uz mam pred sebou len jednu tabletku :) ale myslim si ze u kazdeho je to individualne,treba vyskusat jeden mesiac a uvidis :)