Capillan - vlasový aktivátor

Príspevok v téme: Capillan - vlasový aktivátor
šimona

Ahojte.no tak práve som si bola kúpiť Capillan-vlasový aktivátor na vlasy.Čítala som v jednom príspevku,že je dobrý na rast vlasov a ja by som chcela mať tie svoje vlásky dlhšie.Máte ho doma tiež?Aké sú vaše reakcie?A ešte by ma zaujímalo či to treba vmasírovať do vlhých vlasov až po umytí?Lebo to má takú dosť výraznú vôňu a je tam cítiť alkohol či mi nebudú smrdieť..

linda1111

a ešte taká vec,ja som používala capillan asi pred tromi rokmi,celú sadu,nepamätám si až tak účinok,no mne asi nevyhovoval keďže som pri ňom neostala,ale teraz nedávno som si kúpila ampulky DIXI,čítala som tiež viackrát že je to super a že to pomáha,princíp je taký istý ako pri capillane,po ozmývaní naniesľ na polovlhké vlasy a vmasírovať do pokožky hlavy..máte s týmto niekto skúsenosti?pomohlo?

linda1111

ahoj,tak normálne si umyješ vlasy,potom keď ich budeš mať také polovlhké,nanesieš si trochu na pokožku hlavy a vmasíruješ..potom necháš voľne uschnúť ;)

karamelka513

skoro každý tu píše že tento capillan smrdí,, podla mňa vonia krásne... čisto prírodné zložky sú v ňom, tak určite nebude voňať ako gliskur napr. a aj od toho šampónu mám pekné vlasy ale každé mu je niečo iné lepšie.. ja mám po ňom pevné lesklé vlasy a dúfam že mi pomôže lebo už teraz mi menej padajú vlásky a toho používam iba týždeň. mám všetky tri časti, šampón, kondicionér a aj ten aktivátor.tieto tri veci ma vyšli lacnejšie ako jeden šampón z lekárne :) ten aktivátor pre lepšie použitie si trošku nalejem do takého malého poldecáčika a následne si ho vytiahnem so striekačkou :) tak sa mi to nanáša najlepšie.

karamelka513

skoro každý tu píše že tento capillan smrdí,, podla mňa vonia krásne... čisto prírodné zložky sú v ňom, tak určite nebude voňať ako gliskur napr. a aj od toho šampónu mám pekné vlasy ale každé mu je niečo iné lepšie.. ja mám po ňom pevné lesklé vlasy a dúfam že mi pomôže lebo už teraz mi menej padajú vlásky a toho používam iba týždeň. mám všetky tri časti, šampón, kondicionér a aj ten aktivátor.tieto tri veci ma vyšli lacnejšie ako jeden šampón z lekárne :) ten aktivátor pre lepšie použitie si trošku nalejem do takého malého poldecáčika a následne si ho vytiahnem so striekačkou :) tak sa mi to nanáša najlepšie.

maja66

Capillan som pouzivala chvilu ale vobec nefungoval. namiesto toho som zacala pouzivat zahranicny sampon proti vypadavaniu vlasov Revita -odkaz odstránený- a tiez kondicioner Revita COR. Az potom mi vlasy prestali padat a tesim sa.

gabik00007

Tak ako tu čitam niektoré príspevky, tak som sa rozhodla si dnes kúpiť tento Capillan aktivátor. Takže uvidím či to bude pomáhať alebo nie a po pár týždňoch sa ozvem:)