Capillan - vlasový aktivátor

Príspevok v téme: Capillan - vlasový aktivátor
šimona

Ahojte.no tak práve som si bola kúpiť Capillan-vlasový aktivátor na vlasy.Čítala som v jednom príspevku,že je dobrý na rast vlasov a ja by som chcela mať tie svoje vlásky dlhšie.Máte ho doma tiež?Aké sú vaše reakcie?A ešte by ma zaujímalo či to treba vmasírovať do vlhých vlasov až po umytí?Lebo to má takú dosť výraznú vôňu a je tam cítiť alkohol či mi nebudú smrdieť..

Zarran

Ja som používala Capillan dlho a vôbec nič -nijaké výsledky,ani nepomohol ani nepoškodil
jankas-ja som konbinovala aktivátor Capillan s tabletkami Revalid všetko bolo ok.Teraz mám šampón Revalid a potom čo si s ním umyjem vlasy tak si ešte na mokré vlasy nanesiem lopúchuvú vodu Luna a vlasy mám potom krásne,príjemne na dotyk a plné objemu.

jankas

ahojte, mna by zaujimalo, ci si mozem pri uzivani toho aktivatoru capillan aj farbit vlasy? a pred tyzdnom som douzivala sampon salon textures a absolutne nepomohol, mozem hned zacat s tym aktivatorom, netreba nejaku pauzu? a ci sa da kombinovat sampon revalid a aktivator capillan. ak mate niekto skusenosti poradte, moc dakujem.

Zaran

Ahojte.
Čo som tu čítala,tak väčšina si Capillan vlasový aktivátor chvália.Plánujem si ho kúpiť aj ja.Som zúfala a už fakt neviem čo si mám na tú hlavu dať alebo aké tabletky brať aby mi vlasy rástli čo najrýchlejšie.Rastú mi síce 3 cm. mesačne ale pre mňa je to málo.Už viem že ho treba nanášať do mokrých vlasov po umytí no neviem aké množstvo.Nezápachajú vlasy veľmi?Nemastia sa rýchlejšie?A zhruba po akom čase ste zbadali prvé výsledky?Ďakujem.

evelin555

zdravim...a vide ma ta sada capillan lacnejšie ked si ju zakupim v lekarni či cez internet? na stranke irel.sk je sada šampon, aktivator a balzam za 9,74.... dakujem

weve

vlasovy aktivator je dobry a pomaha .ale je dobry aj capilan vlasovy balzam...ja pouzivam obydvoje a activator ma cudny zapach ale to hnet prejde ,ja si necham vlasy nech mi vyschnu same a to sa pekne do koze zanesie a ma to aj dobry vysledok...

weve

ja capilan pouzivam uz dlho a ma naozaj ucinok ale sa musi brat pravidelne a ten capilan sa nanasa az po umyti na vlasy a na vlhke vlasy sa nanasa to pise aj v navode..alebo lekarny by mala povedat predavacka...a mne to pomaha rastu mi vlasy naozaj .som spokojna ...

zuzi74

Ako to myslis na Capillan nanasat sampon... Umyjes si vlasy samponom a potom votries Capillan. Najlepsie by bolo pouzivat aj sampon tej istej znacky.

mate59

no najprv si šamponom vlasy umy a potom použi na mokré vlasy capilan aktivátor, votri do pokožky jemne.Vlasy nechaj uschnut volne.