Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Capillan - vlasový aktivátor

Príspevok v téme: Capillan - vlasový aktivátor
šimona

Ahojte.no tak práve som si bola kúpiť Capillan-vlasový aktivátor na vlasy.Čítala som v jednom príspevku,že je dobrý na rast vlasov a ja by som chcela mať tie svoje vlásky dlhšie.Máte ho doma tiež?Aké sú vaše reakcie?A ešte by ma zaujímalo či to treba vmasírovať do vlhých vlasov až po umytí?Lebo to má takú dosť výraznú vôňu a je tam cítiť alkohol či mi nebudú smrdieť..

Pinďíkk

Ja mám skúsenosti s Capilanom :) bola som na operácií uší, a mala som obväz tak aže mi na jednom mieste vypadli vlasky...Samozrejme nezaobišlo sa to bez plaču a takých vecí mamina povedala že mi to nedorastie tak sa to znásobilo :D vďaka bohu som objavila capilan a aj cez jeho hroznú aromu som si ho nanášala už len zo zúfalstva (hoci kedy aj cez deň keď som si práve hlavu neumyla) a divili sa všetci, vlasky začali rásť :) používam ho naďalej pretože parádne zhuscuje vlasky :) ODPORÚČAM :)

zuzka17

ja som s capillanom velmi spokojna.. pouzivam ho asi 3 tyzdne.. a myslim si ze mi uz trochu podrastli vlasy, mozno sa mi to len zda, neviem :) jedno co viem ze mi vlasy zosilneli a su hustejsie :) odporucam

ja :P

ahojte...chela by som sa opýtať ako často treba použivať ten vlasovy akvivator CAPILLAN a či ho mam votierať do vlasov po umytí do vlhkých alebo suchých a po umytí dakujem ;-)

Suphotam12

Z capillanu sa vlasy riadne mastnia, preto je dobre aplikovat ho napr den predtym, ako si budete umyvat vlasy. Napr pre ludi co chodia na siedmu osmu do skoly/prace, vecer pred spanim si to votriet do korienkov a rano si umyt vlasy...

veron10463

Mne po jednych liekoch skoro vypadali vlasy a skoro mi nerastli. Pytala som sa doktorky, čo stym a doporučila mi brať capillan, b vitaminy, a,e,d,c dastanete kupiť taky mix. Prirodne šampony, zabali typu žltko+ med+ citron+ kava atď :D a celkom pomohlo vlasy rastu, su pevné , leskle... :D

simka111

Mam doma katalog produktov na vlasy-Subrina.
Našla som aj šampon,tonik a ampulky na rast vlasov-presne je tam napisane-pripravky pre spevnenie vlasovych korienkov a zrýchlenie rastu vlasov,obsahuju vyťažok chmeľu a provitamin B5.
Mal už niekto tuto radu?????? Ak ano chcela by som vediet ci ma naozaj taky učinok :D

mysche

no ja to pouzivam aj tak aj tak, ked si umyjem hlavu dam si ho a vysusim si vlasy. je dobre aby posobil dlhsiu dobu, cize dat si ho a umyt nasledne vlasy je blbost. ja ked si ho davam na suche vlasy tak to robim tak ze si ho dam vecer, necham posobit cez noc a rano si vlasy umyjem a dam si ho znova a posobi aj cez den.

mysche

caute ludkovia. Sampon aj aktivator Capillan pouzivam a som velmi spokojna. Dokonca som objavila aj internetovy obchod, ktory predava Capillan vyrobky za super ceny na Slovensku. Skuste www.irel.sk

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Capillan - vlasový aktivátor - Fórum - ZDRAVIE.sk