Capillan - vlasový aktivátor

Príspevok v téme: Capillan - vlasový aktivátor
šimona

Ahojte.no tak práve som si bola kúpiť Capillan-vlasový aktivátor na vlasy.Čítala som v jednom príspevku,že je dobrý na rast vlasov a ja by som chcela mať tie svoje vlásky dlhšie.Máte ho doma tiež?Aké sú vaše reakcie?A ešte by ma zaujímalo či to treba vmasírovať do vlhých vlasov až po umytí?Lebo to má takú dosť výraznú vôňu a je tam cítiť alkohol či mi nebudú smrdieť..

xxx26

ahojte ludia, ja som si kupila biohair tiez v lekarni, (cca 5 eur - davka cca na tyzden), a kombinujem to s tabletami panthenol (cca 2 eura - davka na mesiac a pol) a tiez mam pocit, ze vlasy zacali rychlejsie rast, a to pouzivam iba 2 tyzdne... :)) vyskusam aj ten cappillan, napisem potom vysledok...

elsa5.5

ahoj šimona,to by si čakala,ale ja mám vyskúšaný šampon vichy énergisant červená krabička 12e,dobré sú aj vodičky od vichy 40e,tak isto výsledky nečakaj okamžite.

nicool

cawte...mam 14 a mojim snom je mat krasne dlhe vlasky ale nejako sa mi nedari pretoze aj ked sa podtrihnem alebo ostriham tak valsy mi iba dorastu do povodnej dlzky a potom sa zastavia...uz ma to nebavii takze zacala som revad...vlasy si umyvam lopuchovim samponom a poistim to este capillanom vlasovym aktivatorom...myslite ze mi to pomoze?...a ano kedy priblizne zbadam rozdiel ako myslim kedy priblizne si vsimnem ze mi podratli vlasky?...narastu mi za 8 mesiacou aspon...teraz mam vlasy tak pod prsia tak narastu mi aspon pod prsia?...a potom vam aj napisem ci sa podarilo...ale chcem vediet vas nazor ci mi to pomoze pls :D

Jah dison

Ahojte ja som chlapec ale tiez potrebujem dlhe vlasy o capillane som cital vela a aj mi znamy hovorili ze to pomaha ale v skratke asi takto riedke vlasy z hustnu a narastu huste iba zkvalitneju a u chlapcou este newiem ale samozrejme to je len co som cital a pocul tak ale urcite pridem napisat ako som skoncil davam si to zatial len tri dni a kvalita je viditelne lepsia ale zatial moc nenarastli ani nezhustli ale vravim niak po mesiaci sa zastavim a dam vediet presne ze co a ako ci je uz nieco viditelne alebo nic

theroseyuri

ja som stratila za pol roka polovicu svojich vlasov nastastie ich mam dost, ale tak som sa rozhodla vyskusat CAPILLAN vodicku aj sampon. Vodicku si kazdy den masirujem do suchych vlasov a mozem povedat ze vobec nesmrdia. Aplikujem to vecer a rano su vlasy leskle a pevne a vonaju po skorici :D netusim preco ale je to tak. Vobec sa z toho nemastia vlasy a to ich nemam dake pevne skor jemnejsie. Po tyzdni mi prestali padat velmi to pomaha. Odporucam. A NEUMYVAJTE si potom vlasy pretoze zmyjete ucinok. Nechajte to na noc a ked uz tak tak si rano umyte vlasy