Capillan - vlasový aktivátor

Príspevok v téme: Capillan - vlasový aktivátor
šimona

Ahojte.no tak práve som si bola kúpiť Capillan-vlasový aktivátor na vlasy.Čítala som v jednom príspevku,že je dobrý na rast vlasov a ja by som chcela mať tie svoje vlásky dlhšie.Máte ho doma tiež?Aké sú vaše reakcie?A ešte by ma zaujímalo či to treba vmasírovať do vlhých vlasov až po umytí?Lebo to má takú dosť výraznú vôňu a je tam cítiť alkohol či mi nebudú smrdieť..

alena127

Dobry den

z čoho mi skor narastu vlasky zo šamponu od capilanu alebo od vodičky?čo odporičate vy-ked vam narastli vlasky?
a po akom dlhom čase teda aka doba bola cca,ked ste si všimli rozdiel ?
dakujem,alenka

mate59

a udržuje vlasovú pokožku bez šupín.Je dobrý aj na veĺmi jemné vlasy,po aplikácii sú trošku pevnejšie.

Monicka007

No ja som si Capillan vlasový aktivátor kúpila asi dva roky dozadu potom, čo mi v kaderníctve vyšmýkali vlasy...vážne je to supeeer :)...vlásky poraastli...a keďže ich mam pomerne husté tak som si ich nechala rásť a rásť...takmer po zadok :) .....no a teraz som bola robiť vlasovú modelku kde ma mali ukážkovo česať a šmykli mi z vlasov cca 5 cm...pre mňa veľká strata.... a VLASY SA MI Z CAPILLAN-u TOHO NEMASTIA, PRETOŽE SI TO DÁVAM DO VLHKÝCH VLASOV VŽDY PO UMYTÍ....:)))....

adriana01

ahojte kupila som si CApillan.. a neviem ako to pouzivat na obale neni dostatocne vysvetlene prosím vás pomozte mi neviem ci si to mam dat pred umytim alebo az po...a ake mnoztvo prosím ...dakujem moc !

adriana01

ahojte kupila som si CApillan.. a neviem ako to pouzivat na obale neni dostatocne vysvetlene prosím vás pomozte mi neviem ci si to mam dat pred umytim alebo az po...a ake mnoztvo prosím ...dakujem moc !

žužaa

no a som zacala capilan pouzivt prednedavnom.. a musim povedat, ze vlasy mi rastu rychlejsie... ale ide aj o tom aky typ vlasov mate-..nie kazdemu sa hodi vsetko..

majocka2552

no ja ho pouzivam a som velmi spokojna davam si ho na suche vlasy a potom umyjem cize ten pach uz potom necitim, pouzivala som aj brezovu vodu aj ta velmi pomohla, ale toto je asi lepsie:)