Krce v prstoch na rukach

karol holoman

Už asi 2 mesiace mám dostávam z ničoho nič krče v prstoch na ruke aj pravej aj ľavej ruky?Beriem na Hypertenziu Vasocardin,diroton

renata82

dobry vecer mavam krce v prstoch na rukach aj na nohach to su aj krce aj bolesti neviem z coho to moze byt aj kosti my pukaju ked si otocim do strany nohu vo vzduchu prsti na nohach tiez pukaju ked ich ohybam mohli by ste my nieco poradit ?

rene1337

Treba sa podrobit neurologickemu vysetreniu celotelove ct rtg krv potom budeme mudrejsi skusali ste uzivat magnezium ?

Ivka 1

Evka užívaj Ginko a bolo by potrebné vyšetrenie chrbtice, vyšetrenie na neurológii, pomáha aj elektroliečba. Tvoj obvodný lekár by Vás mal poslať na tieto vyšetrenia.

evka12

ahoj chcem sa spytat trpnu mi obe ruky a dostavam do palcov krce a tiez sa mi tazko dycha poradi mi niekto prosim co mam robit?

amper

dobri den chcem sa spytat tiez mam problemi s trpnutim palcou na lavej ruke a krce vnej a slabost vruke prosim poradte mi neake lieky alebo vytaminy na odblokovanie proste neviem comi je prosim poradte mi DAKUJEM

sunday

Nemas nahodou nieco s krcnou chrbticou? Ja som nedavno mala zaseknuty nerv a tiez mi trpla lava ruka, prsty a aj sa mi tazko dychalo. Lieky na uvolnenie na predpis mi pomohli.

moncici831

Ahojte.Chcela by som sa na nieco opytat,mozno mi niekto z vas vie poradit.
Uz asi dva tyzdne dostavam slabe krce do lavej ruky,pocitujem v nej slabost a trpnutie.Vie mi niekto poradit,co to moze sposobovat,alebo ako sa toho mozem zbavit?Dakujem