Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aky vibrator?

Korzie

najlepšie sú tie, ktoré sú vyrobené z čistého silikónu, ovládane dotykovým senzorom a dobíjacie ;) najlepší za mňa - eros.sk

irma14

Ano ja mam už 14 rokov,a ja určite že nebudem mat hriech lebo ja tu pišem len pekne,to vy všedci budete mat hriech že tu take primitivne a pod uroven veci pišete!!! Ved kto to kedy videl si tam strkat ´´33cm,,!!! fuuuj

vovan

diky za prispevky..hlavne tebe hmhmhm:)znie to dost zaujimavo..ten bod jedna myslim..ten bod dva pouzivame casto:))skusim...diky

iveta

irma 14 a ty nevies,ze uz to je hriech,ze sem vobec do takejto diskusie lezies?a ze to citas?alebo si na nieco zvedava?aj to je hriech,sup na spoved:-)))

hmhmhm

vovan je to pecka... ja som tiez kupil, sice nie ako darcek ale pre haluz, my s kockou ked nieco popijeme tak robime riadne somariny a vibrator mmm mnam, ono to nieje vibrator klasicky, ja som kupil ten gumeny obojstranny 33cm klacek a je to parada... kvoli 2 veciam, 1. mozes skusat kadejake rozne polohy napr. ona sa postavi na svoje kolena, sadne si na lytka a potom si lahne na chrbat s tym ze lytka sa dotykaju jej stehien a v podstate je dost natiahnuta, vtedy ak ju uz mas dost uvarenu a pouzijes ten vibrator (inak sa dnu dostat neda, len vibratorom) tak je to riadna jeba a dlho to nevydrzi... 2. vec, date si nejake to cislo, mozno dve a musis chvilu cakat a ona sa takisto musi dost snazit aby ste mohli pokracovat (ak teda mate este chut po dvoch cislach ale su dni...), skus jej dat do ruk ten vibrator a ze nech sa chvilu sprava ako keby si tam nebol a pozeraj sa na nu... o par sekund si bezpochyby zase v pohotovosti... nadherka... jednoznacne odporucam a nenechaj sa ovplyvnit niektorymi konzervativnymi prispevkami

potworka

Cauko...v piatok minuly tyzden som dostla od frajera vibrator,len tak...je to uplna haluz ale sama na to nemam cas:)
Vybral ho podla toho,co mam pri milovani najradsej,kedy ma to najviac vzrusuje a tak...musis vediet co ma co,kde a ako to ma ta tvoja najradsej.
Dufam ze vyberies ten spravny:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.