Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aky vibrator?

irma14

Ano ja mam už 14 rokov,a ja určite že nebudem mat hriech lebo ja tu pišem len pekne,to vy všedci budete mat hriech že tu take primitivne a pod uroven veci pišete!!! Ved kto to kedy videl si tam strkat ´´33cm,,!!! fuuuj

vovan

diky za prispevky..hlavne tebe hmhmhm:)znie to dost zaujimavo..ten bod jedna myslim..ten bod dva pouzivame casto:))skusim...diky

iveta

irma 14 a ty nevies,ze uz to je hriech,ze sem vobec do takejto diskusie lezies?a ze to citas?alebo si na nieco zvedava?aj to je hriech,sup na spoved:-)))

hmhmhm

vovan je to pecka... ja som tiez kupil, sice nie ako darcek ale pre haluz, my s kockou ked nieco popijeme tak robime riadne somariny a vibrator mmm mnam, ono to nieje vibrator klasicky, ja som kupil ten gumeny obojstranny 33cm klacek a je to parada... kvoli 2 veciam, 1. mozes skusat kadejake rozne polohy napr. ona sa postavi na svoje kolena, sadne si na lytka a potom si lahne na chrbat s tym ze lytka sa dotykaju jej stehien a v podstate je dost natiahnuta, vtedy ak ju uz mas dost uvarenu a pouzijes ten vibrator (inak sa dnu dostat neda, len vibratorom) tak je to riadna jeba a dlho to nevydrzi... 2. vec, date si nejake to cislo, mozno dve a musis chvilu cakat a ona sa takisto musi dost snazit aby ste mohli pokracovat (ak teda mate este chut po dvoch cislach ale su dni...), skus jej dat do ruk ten vibrator a ze nech sa chvilu sprava ako keby si tam nebol a pozeraj sa na nu... o par sekund si bezpochyby zase v pohotovosti... nadherka... jednoznacne odporucam a nenechaj sa ovplyvnit niektorymi konzervativnymi prispevkami

potworka

Cauko...v piatok minuly tyzden som dostla od frajera vibrator,len tak...je to uplna haluz ale sama na to nemam cas:)
Vybral ho podla toho,co mam pri milovani najradsej,kedy ma to najviac vzrusuje a tak...musis vediet co ma co,kde a ako to ma ta tvoja najradsej.
Dufam ze vyberies ten spravny:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aky vibrator? - Fórum - ZDRAVIE.sk