laska cez internet

Príspevok v téme: laska cez internet
neista

Ahoj vsetci..mam otazocku. Co si myslite, je mozne aby sa zamiloval niekto cez internet? Mam verit niekomu, s kym chatujem uz pomerne dlhu dobu, ked mi hovori ze ma ma rad? aj ked sme sa vlastne nazivo este nevideli? Ale rozumieme si, dokazeme neskutocne dlho "klabosit".. Tak co vy na to? Nie je to len oblbovanie? diky

bosorkakatka

Ahoj "neista". Ak si tak dobre rozumiete na nete tak sa stretnite. Pokiaľ sa poznáte len cez net, tak je to také polovičné a o láske sa hovoriť nemôže. Nemôžeš predsa milovať niekoho, koho si vlastne nikdy nevidela a nevieš čo je zač. Kľudne ti môže celú tú dobu klamať.

korytnacka

ako sa mozes zamilovat do niekoho koho nepoznas? ano, moze sa ti s nim dobre pisat, ale zamilujes sa, az ked sa stretnete viackrat, nie? je mi jasne, ze sa da najst vztah cez net, ale chapete, ze az ked sa stretnete...dovtedy si len pisete...

:) kacenka

jasne ze sa da cez net zamilovat..ja som sa tak zamilovala pred 5 rokmi asi teraz mam 20 a vzali sme sa a som v 2 mesiaci tehotenstva a som stastna ako blcha :)a to ked sme sa brali este som nebola tehotna :)

korytnacka

POZOR! Na nete sa môžete iba čiastočne zoznámiť, ale spoznať sa (a možno aj zalúbiť) je možné iba naživo. Ja som si písala s mnoho ľuďmi a veľmi veľa sme kecali a vkuse som sa smiala... Potom som sa stretla s jedným dotyčným a teraz sme priatelia-nie partneri. Pokiaľ sa nestretnete naživo, tak to môže myslieť iba tak, že sa s tebou úžasne píše. A ešte 1 vec-vymenili ste si fotku? :P

aldo7

cez net sa da zamilovat jasne !mne sa to podarilo 7.5.2002 a trva to dodnes je to super.To bol ten spravny klik na pokeciii super!

noja

ja xodim s xalanom co som sa zoznamila cez net uz 2 roky a je to laska ako hrom:) ale treba si davat pozor,na nete su hocijaki blazni

jesues

ja som sa zalubil do jednej baby na nete pisem si snou asi tak 2 tyzdne a aj ona do mna sa zalubila je to normalnee???

etnie

nikdy som neverila, ze sa da niekoho spoznat na nete a nie to este sa do niekoho zalubit... ale stalo sa a uz vyse roka som vydata za chlapa, ktoreho som spoznala cez net... :) nikdy nehovor nikdy